Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama (esetleg...

Van itt olyan kismama (esetleg lombikos) aki nagyon korán elkezdte a tesztelést, aki minden nap tesztelt, és egyszer csak pozitív lett a teszt? Melyik napon lett először pozitív?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:

En nem lombikos vagyok, viszont mivel nagyon szabalyos ciklusom van, pontosan homeroztem (amibol egy szabalyos trifazisos gorbe lett) es ovutesztet is hasznaltam, igy kb napra pontosan tudok mindent.

Szoval nekem anno junius 3-an volt peteeresem, erre 6 napra ugrott fel meg jobban a hom, tehat valoszinuleg akkor volt beagyazodas es a beagyazodas utani 5. napon teszteltem nagyon halvany pozitivat. Ellotte valo nap meg negativ volt fixen. 7. napra mar kevesbe halvany pozitiv.

Azaz a peteeres koveto 11. napon lett elso pozitiv tesztem.

2011. nov. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Én mániákus tesztelő voltam :) Szeptember 9-én peteérés utáni 9. napon lett halvány pozitív a tesztem. Tehát elég korán kimutatta. Ez egy 10-es érzékenységű teszt volt.
2011. nov. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Milla válasza:
Nekem a nemvárt előtt 4 nappal már halvány kétcsíkos volt.
2011. nov. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A teherbeesésem után 15 nappal lett pozitív a teszt!
2011. nov. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A nagylányom lombik baba. Vele a leszívás utáni 10. napon, tehát 10 dpo-n kezdtem tesztelni. Aznap még negatív volt a 10-esnek mondott teszt, másnapra viszont már halvány pozitív lett.

Most is babát várok, ő spontán fogant. Hőmérőztem vele is, és a peteérés utáni 7. napon kezdtem tesztelni (7 dpo) szintén 10-es teszttel. Végül most is 11 dpo-n lett pozitív, de addig minden nap teszteltem.


24 h km

2011. nov. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2011. nov. 3. 14:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Menstruáció kimaradása után 3 nappal még negatív volt, 4. napon reggel negatív, este csináltam egy ovulációs tesztet (jósteszt gyanánt) az este 10-kor halvány pozitív lett, rögtön csináltam egy terhességi tesztet, az is halvány pozitív lett...másnap ugyanolyan halvány volt, de napról-napra erősödött.
2012. febr. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7dpo leghamarabb. Eloszor azt hittem 10 dpo vagyod de utana az uh meretek alapjan meg csak 7 dpo volt akkor
2020. márc. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bingo89 válasza:
Sziámi nekem már az 5 dik napon halvány pozitív volt és azóta csak erősödött. Ma 10 ig nap
2021. febr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!