Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor tudják leghamarabb...

Mikor tudják leghamarabb megmondani a 4d-s ultrahangon hogy kislány vagy kisfiú lesz e a baba?

Figyelt kérdés

Van már egy 2 éves kisfiunk és nagyon szeretnénk tudni hogy összejött e egy kislány :-)

Mikor mehetünk leghamarabb?


2011. nov. 2. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 hetes voltam, amikor a doki azt mondta, hogy úgy néz, kislány. Bejött, mert kislány lett. De azt mondta, mivel nagyon hasonló a kis here a kisajkakhoz, nem tudja 100 %-ra mondani. Szurkolok a kislánynak!
2011. nov. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 16-17 hetesen tisztán látszott, hogy fiú.
2011. nov. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem 18 hetes mondták meg
2011. nov. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem csak 36 hetesen mutatta a nemét, előtte többször is voltunk, semmi nem látszott sőt még pofiját is mindig kitakarta a kezével. Az utolsó 4D-t már féláron kaptuk annyira megszánt minket a doki:)
2011. nov. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

szia elvileg 12hetesen esten a dóra ultrahang központban megmondják most láttam a neten a hirdetésüket.

Nekem 15hetesen mondták meg 4d hogy kislány

2011. nov. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Ez attól függ, hogy babád is szeretné e megmutatni magát :). Nekünk a 12. heti uh-on tippeltek, hogy valószínű kislány, egy héttel rá, már azt mondta adokim, hogy kislány. Aztán később még nyilvánvalóbb lett :).

21 hkm

2011. nov. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16 hetesen mondták, hogy 99%, hogy lány, az is lett. Attól is függ, hogy éppen megmutatja-e magát :)
2011. nov. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!