Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy nem néz szívhan...

Normális, hogy nem néz szívhangot a védőnő?

Figyelt kérdés
21 hetes vagyok, még nem néztek. Kérdésemre a válasz, "hát itt nem szoktunk, a védőnőnél sosem néznek". Furcsa mert a barátnőmnek már a 16.-ik héttől néztek. (másik megye). Engem nézett bolondnak a védőnő. Ez normális, hogy nem néznek??? Mindenhol azt olvasom, hogy kellene.
2011. nov. 2. 20:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal Győrben sem néznek. Az elsőnél sem néztek, most meg még nem tartunk a 20. hétnél. Nálunk a doki nézi a vizsgálatok alkalmával.
2011. nov. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 6. héttől mindig nézték, de mondjuk az én dokim egy kicsit túlbuzgó volt. Édesanyám meg is jegyezte, hogy az ő idejükben volt 4 vizsgálat és annyi, nem ijesztgették a kismamákat minden kis semmiséggel.

Szerintem nyugodtan mondd, hogy te szeretnéd hallani vagy nézni és ne törődj vele, hogy ez szokás vagy nem szokás, tarts ki mellette!

Boldog babavárást és jó egészséget!

2011. nov. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
12. héttől, v hogy kötelező a szívhang hallgatás.
2011. nov. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Annyira elavult gép van náluk, hogy felesleges, Nálam többször nem sikerült meghallgatni és inkább a szívbajt hozta rám, amíg nem mocorgott a picim.
2011. nov. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Első gyereknél nem nézte, másodiknál meg nézte. A nőgyógyász meg minden alkalommal. Gondolom, ha van gépük, nézik, ha meg nincs, akkor nem.
2011. nov. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én védőnőm soha nem nézte, csak a nőgyógyászom.
2011. nov. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk se néz a védőnő szívhangot.
2011. nov. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak a 24. héttől nézi. Olyan készülékük van a védőnőknek ,hogy hamarabb nem is találja meg. Legutóbb is 5 percig kereste...
2011. nov. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 23 hetesen nézte először a szívhangot a védőnő azóta minden terhesgondozáson nézik.


35 hkm

2011. nov. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem se nézte eddig, most 20 hetes vagyok. A doki se nézte, mondjuk épp most készülök másik dokit keresni, mert elég felületesnek tartom a mostanit.

Nekem van otthoni szívhang hallgatóm, így bármikor lecsekkolhatom, hogy minden rendben van-e odabenn, úgyhogy nem zavar, hogy a védőnő nem nézi.

2011. nov. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!