Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A várandóság első heteiben ti...

A várandóság első heteiben ti is úgy éreztétek mintha meg fog jönni érzés? (menstruálásra gondolok)

Figyelt kérdés

Ez lenne az első terhessége.

Szeptember 13.-án menstruáltam utoljára,31 naposak a ciklusaim, október 14.-én kellett volna menstruáljak(hála Istennek:) nem jött meg), okt.25.-én első teszt nagyon, nagyon halvány, 28.-án második teszt halvány, okt.31.-én harmadik teszt erős csík.

Az utóbbi két hétbe,de főleg a múlt héten és ezen esténként,meg reggel úgy érzem a hasam alján mintha menstruálni akarnék,este még görcsöl is,normális jelenség.

November 16.-án megyek orvoshoz.


2011. nov. 3. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen mert én a 2. babámat várom és hasonló érzéseim vannak mint neked.Ezt a hormonokkal magyarázzák én minden hónapban amikor mensizni kellett volna pár napig görcsöltem egészen a szülésig.
2011. nov. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hol tartasz hányadik hónapba:)
2011. nov. 3. 07:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, én is az első babámat várom. Nekem utoljára szept. 21-én jött meg. Október 20-án teszteltem pozitívat. Nekem is van ilyen görcsölgetés. Nincs barnázás, semmi sem. Jövő héten megyek orvoshoz. Szedek 3x 1 szem Magne B6-ot. Meg Elevitet.

Úgyhogy szerintem megnyugodhatunk. :)

Szép babavárást Neked! :)

2011. nov. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én se barnázok:)

Örülök,hogy nem vagyok egyedül ezzel az érzésel.

Gratulálok!!!! Neked is jó babavárást:)

2011. nov. 3. 08:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem gyógyszer mellett jött, én nagyon vártam, hogy megjöjjön, folyton azt éreztem, hogy megjön és még fájdogált is a hasam, ahogy szokott, úgyhogy normális:))

És itt rugdos a baba a pocimban:)

28hkm.

2011. nov. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!