Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes vagyok és ma tapasztal...

Milla kérdése:

6 hetes vagyok és ma tapasztaltam halvany barnás folyast, baj van? (hasam nem faj).

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Az jó ha nem fáj a hasad, de mindenképp menj el orvoshoz, lehet,hogy semmi baj, de nekem a cukorbetegséget jelezte, és sajnos elhalt a babám és nekem sem fájt a hasam, de mondom lehet semmi baj, mert utána a fiamnál is ez volt és gyönyörű egészséges lett:)!!!!:)lehet hormonális stb...de figyelemre méltó!
2011. nov. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Feltétlen menj orvoshoz. Nekem kétszer is volt barnázás, mindkettő vetéléssel végződött. Kapsz rá gyógyszert. Legyen sok szerencséd!
2011. nov. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mindenképp doki! reméljük minden rendben és semmi komoly. lehet, hogy kapsz rá gyógyszert. sok pihenés, kíméld magad, de minél előbb lásson orvos!
2011. nov. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne izgulj! A harmadik babánkat várjuk, és ez a terhességem barnázással indult. Lehet hormoningadozás az oka, de az is, hogy későn kezdett beágyazódni. Rögtön mentem a dokimhoz, aki Utrogestant írt fel. Az 5-től a 12. hétig szedtem. A második gyógyszeres napon elmúlt a barna folyás. Ne gondolj a legrosszabbra! Az egyik barátnőm a 16. hétig barnázott, már nagy lánya van! 22 hetes kismama
2011. nov. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 karina1111 ***** válasza:
Velem is ugyanez volt + görcsölés az elejétől kezdve. Először pár napig iszonyú halvány barnázás, majd egy napig erős barna folyás. Rájöttem később, hogy túlhajszoltam magam, pedig már oda kell figyelni. Kaptam Utrogestan-t, Magne B6-ot és Rutascorbint szedek. Egy hétig táppénzen voltam, sokat jelentett. Mindenképp menj el orvoshoz.
2011. nov. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat, voltam orvosnál, hál'istennek minden rendben, csak sokat kell pihennem, túltakaritottam tegnap magam. Szép napot mindenkinek.
2011. nov. 4. 07:06
 7/7 karina1111 ***** válasza:
Örülök neki, hogy csak erről volt szó, ez engem is megerősített az elméletemben :)
2011. nov. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!