Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák! Hogy éltétek meg...

Anyukák! Hogy éltétek meg várandósságotokat? Mennyire voltatok rosszuk? Mennyire volt nehézkes az alvás a terhesség elején és vége felé?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 4. 15:19
 1/7 A kérdező kommentje:
*Mennyire voltatok rosszul? (Bocsánat, elgépeltem és csak most vettem észre)
2011. nov. 4. 15:21
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A 24-27. hét közötti gyomorégést kivéve semmi bajom nem volt :))) Én imádok hason aludni és miután ez már nem ment,hát nem volt jó..a vége felé meg még rosszabb volt mert mindig csak ugyan abba a pozícióba tudtam elaludni.Most a 8. hétbe járok a tesóval és eddig nagyon biztatónak tűnik a dolog mert a sok pisilést kivéve semmi egyéb hányinger stb dolog nincs ismét :)
2011. nov. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Várandóság alatt 2x hánytam reggel, mert büdit éreztem xd. Minden hónapban mást kívántam enni vagy inni. Volt hogy csak rostosat ittam, joghurtos, szénsavas,alma, körte, eper, dinnye, hamburger-pizza korszakaim voltak. 49kg voltam mikor terhes lettem, és utolsó mérésnél 64.5kg voltam. 10.hónapra szültem, mikorra ki voltam irva aug.01. , 8órás volt a szülés. Első gyerek és 22vagyok, a vajúdás hajnalban kezdődött magzatvíz elfolyással. Egy gyönyörű szöszi kék (olyan mint apjáé, átmenetes, kicsit mozaik szemű)szemű fiunk született 3000g-mal és 51cm-mel :))
2011. nov. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 xStefix ***** válasza:
90%
Eddig nagyrészt olyan, mint az első: egész napos hányinger. :S Előbbinél néhányszor hánytam is a 8. héten, de most úgy tűnik, ezen már szerencsésen átlendültem. Csak a gombóc volt nagyon a torkomon... Más bajom régen nem volt, most viszont sokat keményedtem az elején és gyógyszert is kaptam, mert volt egy kis barnázás. Egyébként ugyanaz, hangulatingadozás, esti álmosság, fáradtság, lustaság. Már alig várom a 12. hetet...
2011. nov. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az eleje borzasztó volt! Minden és egész napos hányás - semmi sem segített, hidd el mindent kipróbáltam - aztán a második trimeszter...hááát majd meghaltam olyan fáradt voltam. Most vagyok 30+4 hetes fitt és üde vagyok, meg bírnám váltani a világot! Bár sajna megint visszajött a hányinger hányással fűszerezve...:(
2011. nov. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az alvással semmi gondom nem volt,de a hányinger/hányás,az borzasztó volt.Az első terhességemet szinte végig hánytam,még a szülőágyon is.A 2.-nál "csak" az első 12 hétben,ám a 3. trimeszterben olyan magas volt a savam,hogy attól voltam rosszul.Ettől függetlenül imádtam terhesnek lenni,és most készülünk a 3. babára...
2011. nov. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én az elején rettentő álmos voltam, szinte egész nap aludtam. Aztán a 12-14.héten jött a hányinger, émelygés, hányás :( Aztán elmúlt pikk-pakk és onnantól fordult a kocka. Mindennap tornáztam, rengeteg zöldséget-gyümölcsöt ettem. Zsákszámra ettem a lazacot. Ölni tudtam volna érte :)

A végén párnával a lábam közt aludtam, mert csak úgy volt kényelmes.

49kgval kezdtem, 61kgval mentem szülni. 16órás volt a szülés, de megérte :)

2011. dec. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!