Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A méhszájseb okoz gondot a...

A méhszájseb okoz gondot a terhesség alatt?

Figyelt kérdés

2011. nov. 4. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem volt.a doki a szülés utáni kontrollon kezelte(fagyasztotta)le.
2011. nov. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, a terhesség alatt nem okozott gondot, normál szülés volt, majd szülés után lekezelték.
2011. nov. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ennek nagyon örülök, hogy minden rendben volt Veletek!!


Kicsit megijedtem, mert olyanokat olvastam, hogy nagyobb a fetőzés veszély és ettől baja lehet a Babának...


Nektek nem mondott ilyet az orvos?

2011. nov. 4. 18:02
 4/6 anonim ***** válasza:
volt 1-2 fertőzésem a terhességem alatt,de én mindig ilyen voltam elötte is.elég csak ránéznem egy idegen wc-re és már viszketek.
2011. nov. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
teherbeesés előtt pár hónappal műttettem meg magam, mert olyan nagy volt, hogy fagyasztani nem lehetett, csak kimetszeni. Annyi hátrányom volt, hogy szüléskor, ami egy évre rá volt, nem tágultam. Egy ujjnyinál megálltunk. De aztán minden előzmény nélkül olyan hirtelen kitágultam, hogy mehettem is a szülőágyra. Igaz, szombat délutántól, vasárnap estig szenvedtem a fájásokkal.
2011. nov. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat és grátulálok a Babákhoz!! :)
2011. nov. 5. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!