Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, nektek van/volt...

Kismamik, nektek van/volt hasmenésetek? 21 hetes kismami.

Figyelt kérdés
Reggel arra ébredtem, hogy csikar a hasam. Délbe megint ment és azóta még többször. Olyan mintha megfázás kerülgetne. De nem tudom igazábol megfogalmazni mi van velem.Lázas nem vagyok. Ez normálos szerintetek?
2011. nov. 4. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt és én terhességi cukros lettem. Egy nap többször is ment, de nem biztos, hogy neked is az lesz, de azért mérj egyet.
2011. nov. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem mióta terhes vagyok nem volt normális székletem, csak hasmenés vagy ahhoz hasonló lazaság. Nálam kiderült, hogy az epémmel van a gond.21.hetes
2011. nov. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 26. héttől hígabb a székletem és van úgy , hogy kétszer háromszor is ki kell mennem. Egyébként nekem minden leletem jó. Nincs baj az epémmel nem vagyok felfázva és a cukrom is jó. Terhességem előtt örültem ha kétnaponta volt székletem.
2011. nov. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat.

Sajnos ma egész nap fojtatódik a dolog. Még jobban mint tegnap. Fel hívtam már a védőnőt és az elmondottak alapján azt mondta, hogy vírusos fertőzés. Normaflort és diétát ajánl. Remélem el mulik hamarosan mert ez már fájdalmas is.

2011. nov. 5. 16:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is vírusra gyanakodnék.
2011. nov. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!