Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma szeretnek szoptatos melltar...

Ma szeretnek szoptatos melltartot venni. Mit ajanlotok? Egy szammal nagyobbat vegyek a mostani meretemnel?

Figyelt kérdés
Mar nagyon szenvedek mert hatalmasat nott a mellem,remelem h mar nem fog olyan sokat mert a hatam mar kezd kikeszulni.
2009. máj. 7. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Remélem sikeresebb leszel mint én. Én sajna egy percig sem voltam képes szopizatatni a babát. (Vagy a picur nem akart...sajnos) Vettem is szopis melltartót, de nem tudtam fölvenni....

1 számmal nagyobbat vegyél mindenképp, mert a tejcsi csak szülés után fog igazán termelődni!

Kitartás, és sok sok tejcsit kívánok annak a picinek!

(remélem a jelen terhességemnél én is átélhetem a szoptatás örömét.23 hetes km)

2009. máj. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!Koszi a valaszodat.

34 hetes vagyok.

En is remelem h mindketten fogunk tudni szoptatni:)

Szep babavarast.

2009. máj. 7. 16:19
 3/6 anonim ***** válasza:

1 számmal nagyobbat vegyél, mint ami most kell.

Javaslom először vegyél valami egyszerű olcsót, mondjuk egy kínai boltban (ott kb 700 ft). Igazán a szülés után derül ki, hogy mekkora kell és mi kényelmes neked. Nehogy véletlen bevásárolj egy 5ezer forintosat, aztán csak nem lesz jó.

Jó babavárást!

Üdv, 5 hónapos édesanya.

2009. máj. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 2 fajtát vettem (az egyik Triumph, a másikat pedig az Intersparban vettem, nem márkás), mindkettőt a melltartóméretemben. Amikor megszültem és elkezdtem hordani, a Triumph kicsi lett, amásik az meg jó. Aztán abból vettem még egyet, így most 2-t hordok felváltva, de ha elmegyünk vhova felveszek normális melltartót.

Amúgy már nem igazán nőttek a melleim, (csak nagyobbak, teltebbek a tejtől), mivel amikor a fiam született akkor nőttek 2 méretet és azóta is úgy maradtak.

2009. máj. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem nem csak 1 számot nőtt a mellem, úgyhogy amiket 34-35 hetesen megvettem, azokat nem tudom hordani

75B-ből 95C-re nőtt

innen vettem melltartót, nagyon jó anyagú, rugalmas, jól tart, és nem drága (2 db-os csomag 2500 ft):

[link]

2009. máj. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is azt javasolták a fehérneműboltban, hogy majd csak a szülés után vegyek szoptatós melltartót, mert majd csak a szülés után fog igazán megnőni a mellem. Pedig már a terhesség alatt is nőtt 75B-ről 80C-re. Így vettem sima kismama (?) melltartót, és majd szülés után veszek szoptatósat. Addig legfeljebb csak egy olcsóbbat veszek, hogy a kórházba legyen.
2009. máj. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!