Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes kismama vagyok, és...

27 hetes kismama vagyok, és aggódom h a babámnak vmi baja van, mert már nem mozog annyit mint amennyit szokott, meg nem is nagyon érzem! De mondták sokan h nem mindig kell neki mozogni! Mit gondoltok erről? Tanácsot tudnátok adni?

Figyelt kérdés
baba, mama
2011. nov. 8. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is a 27. hétben vagyok. Nekem is volt olyan, hogy két napig szinte meg sem mozdult, hiába simogattam piszkáltam a hasam már ott tartottam,hogy megyek a kórházba. Aztán másnap beindult. De az a két nap, hát tiszta ideg voltam.
2011. nov. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj, nincs semmi gond. Biztosan neked is szokott olyan napod lenni, mikor kicsit lustább vagy. most neki is ilyen van. Nekem akkor mozgott mindig kevesebbet, ha front jött, mert azt nagyon nem szerette. Gond akkor van, ha 24 órán át egyáltalán nem érzed mozogni.
2011. nov. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem minden nap mozgott. Persze voltak napok, amikor lustább volt, de olyan nap nem volt, hogy nem éreztem őt.

Ha sok ideje nem érzel semmit sem, még egy picit sem, akkor tegyél hideget a hasadhoz (akár jeget vagy valamit a fagyóból), arra meg szoktak mozdulni. Ha még erre sem reagálna, akkor mennék dokihoz azonnal.

2011. nov. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt olyan, hogy a kislányom kicsit lustább volt, nem akart mocorogni!

De ha biztos akarsz lenni a dolgodban, lassan úgyis aktuális a következő ultrahang, menj el, nézesd meg!

2011. nov. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vannak idok amikor lustiznak oda bennt es vannak amikor nagyon aktivak,.nalam is igy volt,.nem kell meg ijedj de ha tanacstalan vagy es aggodos kis mami ami persze ertheto akkor beszelgess a vedonovel vagy doktorral.lesz majd ido amikor majd annyit fog mocorogni hogy te fogod meg kerni a kis pocak lakot hogy most mar egy picit pihenjen mert minel nagyobb a pocid annal jobban nol es keves lesz a hely neki oda bent:)en meg aludni se tudtam mert nem engedet az en picikem,.aki mara 2 honapos,Boldog baba varast:)
2011. nov. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is kis lusti szokott lenni, van hogyha nem figyelek oda, akkor nem is érzem, hogy mozgott.


Nekem ez viszont mindig megmozgatja: Leülök a kanapéra, előre dőlök, ekkor kissé nyomom a hasam, de nem annyira, hogy fájjon, vagy kellemetlen legyen, csak begörnyedek, rákönyöklök a combomra, mintha gondolkodnék és várok, vagy tv-zek pár percet. Erre mindig jelentkezik, még akkor is ha egész nap nem is mocorgott.


Szerintem próbálj meg valami olyan pozíciót, vagy dolgot, mint pl a jég keresni, amire tuti megmoccan, és amivel tudod "ellenőrizni", hogy minden rendben odabent!

2011. nov. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 napig alig mozgott. Éjszaka nem tudtam aludni és éreztem,hogy folyamatosan mocorog, de nagyon.Nappal aludt,éjszaka bepótolta a mozgást. Ha aludtam volna nem éreztem volna és lehetett volna tovább aggódni.
2011. nov. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már megmozdult, sokat mocorog nagyon!.:.)
2011. nov. 19. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!