Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek normális a baba...

Szerintetek normális a baba mérete vagy túl kevés?

Figyelt kérdés
39 hetes kismama vagyok,70 kg-mal (164 cm) kezdtem a terhességet,jelenleg 77 kg vagyok.Sajnos elég keveset tudok enni egész terhesség alatt,mert nem is kívánom az ételt,meg hiába vagyok éhes,már kis adagtól is rögtön úgy érzem,hogy tele vagyok és nem megy le több.Aggódom,mert lehet,hogy emiatt nem fejlődik rendesen a baba,vagy nem tudom,mi lehet az oka,hogy elég kicsi (legalábbis szerintem).Utoljára,a 37 hetes vizsgálaton 2600 g és 45 cm volt.Az orvosom nem mondta,hogy lenne probléma,de én valahogy kevésnek találom.Egyébként a nagyobbik fiammal 9 kg-ot híztam,ő 3350 g-mal és 58 cm-el született.
2011. nov. 8. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem nagy, de ha a doki nem mondott semmit,akkor biztos nem gond.
2011. nov. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem a 36 hetes UH-n mértek 2660 gr-ot. Én ezzel a mérettel tökéletesen megelégedtem. Két fiam 2650, 2800 gr-al született. Ne aggódj a pici úgyis "elveszi" tőled a neki szükséges tápanyagot. Én csak 3 kilót híztam, az elején jelentkező hányás miatt. Ha a picivel rendben van minden, akkor ne aggódj.
2011. nov. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne izgulj minden oké,én is így voltam mint te,háromszor szültem ilyen pici babát semmi baj nincs velük.Neked lesz könnyebb a szülés a baba meg ráér kint is megnőni.


24hkm

2011. nov. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugi. Nálam mindkét babát elmérték több mint fél kilóval, 2 nappal a szülés előtt, és teljesen normális súllyal születtek. (3350, 3320)
2011. nov. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!