Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan akinek 11+4 hetesen...

Volt olyan akinek 11+4 hetesen megmondtak a baba nemet?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 08:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Sztk-ba jártam , leordítottak, hogy mit képzelek én ilyen korán nem mondanak nekem semmit:(( nem is mondott..majd a genetikain 19.héten ismét kérdeztem, akkor is leüvöltöttek. Ezért elmentünk még azon a héten 4D-re és ott megmondták, hogy 90 százalék, hogy kislány na de még itt is itt a tíz százalék:)lába közt volt a zsinór szóval...Sok múlik a szonográfus vagy doki tapasztalatán és jóindulatán, hogy megmondja-e vagy sem. Hátha szerencséd lesz.
2011. nov. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Hát ennyi idős korban sztem max tesztel tudod megállapítani lehet kapni a neten. Expresszen is láttam, meg az alkupiacon, uh-n max leghamarabb 16 hét után, ha hajlandó megmutatni magát.
2011. nov. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem a kombinált tesztes Uh-n megmondták 90%-ra, hogy kislány. 12+1 naposan voltam. Mondjuk ez fizetős, szóval szerintem itt kedvesebbek alapból a kismamával.
2011. nov. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a 12 héten volt először UH-m, de akkor már mondta, hogy szerinte fiú, ezt azóta 3x megerősítette, mert már rendesen lehet látni

akkor meg tudja mondani, hogy ha pont úgy helyezkedik a baba, hogy látni, de ha bujkál, takarja magát (a kis szégyenlős :) akkor még az utolsó pillanatig titkolhatja a picur

2011. nov. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem 11 hetesen sima uh-on azt mondták kisfiú gyanús, de azóta voltunk 4d-n is és tisztán látszott, hogy kislány. Szerintem ilyenkor még elég korai akármit is mondani, esetleg ha 4d-n mondják...29hkm
2011. nov. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 11+2 naposan megmondták, hogy kisfiú!A 18 hetesen is azt mondták kisfiú, voltunk 26 hetesen is akkor is kisfiút mondtak!

Aztán 32 hetesen másnál voltam, mert kórházban feküdtem, és én is láttam egyértelműen, hogy kislány!Láttam a kis méhét is!

Addigra persze kész volt a szoba kék-sárga, és amjd az összes kisruhája megvolt 56-62! :)Persze kékek zöldek!Azért volt meg addigra, mert sajnos koraszülés gyanú miatt sietni kellett, és ugye én is ott akartam lenni!Még kórházba vonulás előtt kész akatrtam lenni!


A láynunk végül 39+4-re született :) De mintha érezné 61 centi lett, így 3 hétig hordta a kék ruhákat, mert utána a 68-as méret jött, azt meg már rózsaszínt kapott! :)


Mi most lehet meg sem kérdezzük!


23 hsó kislány és 14 hetes pocakbabai anyuja

2011. nov. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm most szűlt, kb 33 hetesen mondták, hogy kisfia lesz. Amikor megszületett, akkor derült ki, hogy kislány.
2011. nov. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem a 18-ik heti genetikai UH-on derült ki, hogy kislányom lesz. Pedig a 12-ik és a 16-ik héten is 2 különböző doki is azt állította, hogy tuti kisfiú.

Férjem persze szétküldte akkora már az sms-eket, hogy fia lesz. :DD

2011. nov. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem ekkor volt a 12 hetes uh sztk-ban és simán látazott, hogy fiú, azóta minden uh-n mutogatja magát :) és a 4d-n még a kukiját is le tudták fényképezni premier plánba. :) Még nem bújt ki, de gondolom, hogy ez már tuti.
2011. nov. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

mind a két fiamnál 12 hetesen megmondták, hogy fiú

az elsőnél sima genetikai uh-n voltam

a második fiúnál sima uh-n felháborodtak, hogy ezt ennyi idősen nem lehet megmondani... aztán elmentem két napra rá 4d-re. Le is fotózták a kukiját.... :)

2011. nov. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!