Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik hónapig utazhatok...

Hányadik hónapig utazhatok repülővel várandósan?

Figyelt kérdés
úgy emlkészem, van valami határ.
2011. nov. 11. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
36. hétig lehet, de a legjobb a 2. trimeszterben repülni. Az első hónapokban nem ajánlják. Igaz, nekem nem volt más választásom, de nem hiszem, hogy túl nagy gond lenne belőle. Ha a vége felé jársz, érdemes tornáztatni a lábadat a trombózis elkerülése miatt.
2011. nov. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi!
2011. nov. 11. 12:10
 3/9 anonim ***** válasza:

Társaságtól függ!

Van ahol csak 26. hétig engednek fel, külön kell mindig érdeklődni az adott társaságnál, akivel repülsz!

2011. nov. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

első válaszoló téged még felengedtek 36 hetesen???


Én úgy tudom, hogy 26. hétig utána orvosi igazolással engednek csak fel. A légitársaság honlapján rajta van amúgy. A wizzair-nél és easyjet-nél tuti hogy 26.hétig mehetsz, uátna igazolás kell.

2011. nov. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Legitarsasagtol fugg, de altalaban 34-36 het a vegso hatar.

Wizzairnel peldaul 34 het, de malevnal, BA-nal 36 het.

Ugy remlik, hogy 28. hettol kerhetnek orvosi igazolast arrol, hogy repulhetsz. Mondjuk ezt vagy kerik, vagy nem, nalam volt mindig, de sohasem kertek el. Nyilvan nem volt a homlokomra irva, hogy hany hetes vagyok, maguktol pedig nem kerdeztek.

2011. nov. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az igazolas miatt egyebkent nem kell izgulni.

Ez kb ket mondat, a haziorvosod, vagy a nogyogyaszod alairja es kesz. Szinten a tarsasag honlapjan kell korulnezni, mert szokott lenni letoltheto nyomtatvany. Angol nyelvu legyen, ne magyar lehetoseg szerint.

2011. nov. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

jó, köszi!

akkor még bogarászom.

2011. nov. 11. 14:12
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem érdekes volt a szitu, mert még a hivatalos határidőt nem léptem túl, úgyhogy a szabályok szerint simán repülhettem volna - viszont elég nagy volt a hasam és Ammanban nem akartak felengedni a gépre, kérték az igazolást - de mivel ugye még nem voltam annyi hetes, nem is csináltattam papírt... nagyon nehéz volt, már mindenkit felhívtunk, kiskönyvet mutogattam (ami ugye magyarul volt, hiába mutogattam) végül megszántak és hazaengedtek :S de megfogadtam, hogy terhesen többet nem repülök!!
2011. nov. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szia!

én állandóan ingáztam anglia-mo között most szeptemberben jöttem haza végleg. 27 hetesen!

a wizzair-rel utaztam és ott a betöltött 32. héttel már nem repülhetsz! vinned kell mindig egy magyar-angol nőgyogyid által írt pár sort hogy minden okés veled és a méhszájad zárt! angoloknál különösen nézik ha már nagy a hasad, mint nekem volt - 2. baba!

a malév-nál van kivétel ott 36. hetet még engedik különleges esetben!!!!-de hogy ez mi arról nem tájékoztattak :)

2011. nov. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!