Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok november végén...

Hogy vagytok november végén szülő kismamik? Első baba?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 21:46
 1/8 A kérdező kommentje:
ÉN 27.ére várom második gyermekemet. Jól vagyok,de már nagyon babáznék.
2011. nov. 11. 21:46
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én nov.21-re vagyok kiírva hát már nagyon várjuk de izgulok is mert nem tudom, hogy indul be ,mi lesz mivel első baba.Még egyenlőre jól vagyok néha görcsölgetek a kislányom nagyon aktív sokat mozog,néha fáj a derekam de amúgy fitt vagyok :).
2011. nov. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is november 21 re vagyok kiírva, nagyon várom hogy menjünk már. Az utóbbi napokban szinte minden éjszaka rosszul voltam:((( Keményedtem, hasmenésem volt, hánytam, de a szülés nem indult még be.
2011. nov. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Mi 25-re vagyunk kiírva,első baba talán kislány!Jól vagyunk csak most már többször görcsöl a hasam odalent,remélem ez már azt jelenti hamarosan szülünk!Jó babavárást nektek!
2011. nov. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
28-ra vagyok kiirva. Várom már a végét, mert sokat keményedek, feszül a pocak. Az éjszakáim lábgörcsökkel telnek, és néha úgy érzem szétreped a hasam. 2 napja már enyhe derékfájásom is van és időközönként nyilalásokat érzek a méhszájnál.
2011. nov. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ja, és első baba.
2011. nov. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29-re várom a 2.babát,jöhetne már,nagyon elég volt a terhességből.
2011. nov. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sziasztok


Én is november 21 ére vagyok kiirva első babám fiu lessz sokat van hasmenésem de néha elmúlik már nem tudom meddig birom jó lenne megindulna de teliholdkor se indult be semmi nem értem meddig akar bennmaradni :) fájdogál néha a hátam a lábam de ez már szokványos.

2011. nov. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!