Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 nappal ezelőttre nem vártam,...

Adrika kérdése:

2 nappal ezelőttre nem vártam, szerencsére nem is jött! 8 nappal ezelőtt csináltam az első pozi tesztemet, azóta még jó néhányat. Néhány napja görcsölgetek és ma egy ici-pici halvány barnázás volt (kb. hüvelykujj körömnyi). Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Szedem a Gravidát, folsavat és Duphastont.

Ugye nem lesz baj?


2011. nov. 12. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj!Nagyon szurkolunk!!! :) Görcsökre szedjél Magne B6ot! ha görcsöd van 2 darabot,PIHENJ!!! sok folyadék,na meg hétfön doki!
2011. nov. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én Magnesii Citricit szedek.Szerintem az a legjobb.Napi egy szem, és nagyon jól szünteti a görcsöket.

Pihenni persze kell mellette.

2 éves kiscsajszi és 27 hetes pocakmanó anyukája

2011. nov. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

nekem is ez van pont, de még nem barnáztam, teszteltünk 3-szor is de pozitív lett...

de csak görcsölök, fáj a hasam vagy a fejem más nincs.

2011. nov. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2/3 vagyok.

Azért görcs esetén én megnézetném magam mindenképp.Az orvosom mindig azt mondja, ha a görcs nem múlik, irány az ultrahang.

2011. nov. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a szurkolást!

Vettem Magnesii Citricit,a Patikába is azt mondták ez erősebb.Még nem olvastam el a tájékoztatóját,mennyit vegyek be belőle,ha görcsölök?

2011. nov. 14. 09:29
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves 19:44-es!

Mikorra nem vártad?

Neked hány napja késik?

2011. nov. 14. 09:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Citriciből alapjáratban a terhesség elejétől kezdve napi egyet szedek, mivel 500 magnéziumot tartalmaz egy tabletta, és a dokim szerint annyira szükség van a kismama szervezetének.Amikor görcsöltem, vettem be még egy felet.Ha tovább folytatódott a görcs, akkor még egy felet.Nem lehet túladagolni.

Van, aki naponta hármat is szed belőle.

2011. nov. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod,Kedves Utolsó!

Gravida is tartalmaz Magnéziumot,nem lesz sok?

2011. nov. 14. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!