Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruációm 24. napja késik,2...

Menstruációm 24. napja késik,2 teszt negatív lett, ez esetben is beszélhetünk terhességről?

Figyelt kérdés

Menzeszem elmaradása után két nappal csináltam tesztet ami negatív lett. Kb. 1 és fél hete csináltam még egyet ami úgy szint negatív eredményt hozott. Mint írtam a kérdésben, hogy 24.napja késik, tehát már jönnie kell a következőnek!Lehetséges, hogy a HCG szint túl alacsony? (lehet hülyeséget kérdezek) Édesanyám azt mondta, hogy neki is 2 testvéremnél nem mutatta ki a teszt a terhességet.

Nőgyógyászhoz megyek. Kíváncsi leszek.


Annyi tünetem volt, hogy hányinger de már nem nagyon fordul elő, ritkán. A melleim nem fájnak, talán feszesebbek. Ja, és a tejet nagyon megszerettem amit eddig gyűlöltem. De lehet ezek normális dolgok...???


2011. nov. 13. 12:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Akár lehet terhesség is, én is hallottam már olyat hogy a teszt nem mutatta ki.

Bár mikor nekem nem jött meg 4 hónapig és mondtam a dokinak hogy minden tesztem negatív lett, azt mondta hogy akkor biztos nem terhesség. Nem is az volt, hanem petefészek ciszták, méghozzá jó sok...

2011. nov. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Huhh, hát nagyon sajnálom:( De most viszont nagyon megijesztettél, remélem semmi komoly betegség.

Remélem meg gyógyúltál..

2011. nov. 13. 12:04
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Akkor azt mondták valószínűleg PCO. Bár előtte már szültem 2 babát, azért szerettem volna még egyet.

Magától helyre állt a menstruációm és most 8 és fél hetes terhes vagyok. :)

A doki szerint eltűntek a ciszták is.

2011. nov. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Jaj, hát gratulálok neked:)! Hál istennek akkor nem volt nagy baj:) Remélem felém sem lesz, nagyon nagyon remélem majd kedden kiderül:)
2011. nov. 13. 12:24
 5/27 anonim ***** válasza:
Drukkolok neked is!!! Majd írd meg mit mondott a doki.
2011. nov. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
A terhesség gyanús: ha késik a havi vérzés. A terhesség valószínű: ha pozitív a teszt. A terhesség biztos: ha azt az orvos is megállapította. Neked ezek közül csak egy csak egy állja meg a helyét. Normál körülmények között több mint 3 hetes késés után bármely napszakban bármilyen tesztnek illene pozitívnak lenni. A legokosabb amit tehetsz, hogy orvoshoz mész. Minden túlzás nélkül a vérzés mindenféle ok miatt késhet, akkor is ha nem terhesség van a háttérbe és még ez sem jelenti azt,hogy biztosan valami sályos problémád van.
2011. nov. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Nyugi én hasonló helyzetben voltam.Nekem sem mutatta ki a teszt.Pedig több mint 2hetet késett.Ha elmész orvoshoz,akkor már szívhangnak is kell lennie.Nincs semmi gond.Alacsony a HCG szinted.Írj,hogy mit mondott az orvos.
2011. nov. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztatást, kedden megírok mindent:)
2011. nov. 13. 12:49
 9/27 anonim ***** válasza:
Drukkolok!
2011. nov. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem amikor nem jött meg jó sokáig, és a tesztek negatívak lettek, elmentem dokihoz, és egy csomó cisztám volt! Kaptam gyógyszert, amitől el is múltak, és utána össze is jött a baba!
2011. nov. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!