Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismamik! Hogy...

34 hetes kismamik! Hogy álltok a baba dolgokkal? Mik vannak meg és mik nincsenek még?

Figyelt kérdés
nekünk már meg van babakocsi,kiságy,autósülés,hordozó,rengeteg baba ruha,kis kád ... szinte minden meg van kivéve pelus popsitörlő popsikenőcs fürdetőkrém hintőpor alkohol gézlap és a textilpelenka!nektek ezek már mind megvannak?kis ruhák mosva vasalva vannak már?nekem igen!
2011. nov. 13. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Én még "csak" a 30.hétben vagyok, de ha nem gond válaszolok :)

Lényegében már mindenünk meg van. Ma szereztük be a babakocsit egy ismerősünktől és a kiságyba a szivacsot is. Viszont a szoba kifestése és berendezése még hátra van. Igazából fogalmam sincs, hogy mikor kezdünk hozzá, de szerintem már itt lenne az ideje.

A kis ruhák még egy nagy halomban állnak a padláson :D Akkor szeretném elkezdeni a mosást, vasalást amikor már kész a babaszoba, hogy be tudjam tenni a kis szekrénykébe a ruháit. Én ezt december elejére tervezem, úgy hogy a 36.hétre minden kész legyen.

A kórházi csomagom még nem áll sehogy, azt se tudom még mit viszek magammal. És a babának a gyógyszertári dolgai nincsenek még kiváltva. De ezt majd a párom megteszi amig én a kórházban vagyok.

2011. nov. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

34 hetes vagyok! Mindenünk meg van hála Istennek! Mármint a bébinek. Nekem kell még egy-két dolog a kórházi csomagba, de a héten az is meg lesz!

Fürdetőkrémet nem veszek előre,mert az doki írja ki. Alkohol a védőnőm szerint nem fog a köldökcsonkra kelleni. A többi minden meg van. Ruhák kimosva-vasalva a szekrényben.:)

2011. nov. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 35 hetes vagyok a babának még kell babakád és pelus nekem még pár dolog de már a héten megveszünk mindent.
2011. nov. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!