Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek első terhessége alatt...

Akinek első terhessége alatt nem volt vizesedés annak a másodiknál lehet? Esetleg toxémia is kialakulhat?

Figyelt kérdés
vagy ha az elsőnél még vizesedés sem volt a másodiknál lehet toxémia veszély? 18 hetes vagyok és már másodszor vélem felfedezni hogy mintha egy kicsit a bokám be lenne dagadva de nem az egész csak a felső rész és csak kicsit. Borzasztóan félek...vagy ez normális?
2011. nov. 15. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, bármikor előfordulhat, mondjuk toxémiára kisebb az esély, ha az elsőnél nem volt. Egyik terhesség sem egyforma.
2011. nov. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát lehet toxémia is, de szerintem nagyobb az esélye a vizesedésnek. Jobb, ha orvos látja! Nekem pl. az első terhességemnél volt vizesedésem már a 4. hónaptól, most a második babámmal 28 hetes vagyok, eddig semmi jele nem volt a vizesedésnek.

Én inkább az orvost ajánlanám neked, jobb, ha hozzáértő is látja, esetleg egy vérvétel is segíthet.

2011. nov. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
pont egy hete látott doki, semmi bajom nem volt. Megnézte a bokámat és kérdezte hogy nem szokott e dagadni, mondtam hogy nem...azóta viszont csak ezzel foglalkozok, pedig van más dolgom is.:D nem unatkozok de egy kicsit hipohonder vagyok, sajna
2011. nov. 16. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!