Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek elég ha oscillococ...

Szerintetek elég ha oscillococcinum-mal, C-vitaminnal, gyakori kézmosással és kézfertőtlenítéssel, a nagy tömegek kerülésével védekezek az influenza ellen? Nem biztos hogy szeretném magunkat beoltatni! 24 hetes kismama

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem elég...én még homeos bogyót sem szedtem/szedek.

mikor a fiammal voltam terhes,akkor volt a nagy H1N1 botrány.nem oltattam.most 25hetes vagyok,nem oltatok ismételten ahogy eddig soha életemben. de mindenki másképp gondolja, én nem tartok tőle...:)

2011. nov. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég. Nekem azt javasolta a dokim, hogy ha úgyse járok dolgozni akkor inkább maradjak otthon ha beindul az influenza szezon és ne oltassam be magam és a kislányomat se. Ő is otthon van velem, lassan 3 éves lesz és január 15-re vagyok kiírva a tesóval (szerintem épp akkor fog kirobbanni az influenza).
2011. nov. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok gyümölcs, zöldség és vitamin szedése sem mellékes:)
2011. nov. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nagyon elég. én se oltottam be magam annak idején, és semmi bajom nem lett
2011. nov. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megerősítéseket!

Természetesen a sok gyümi és zöldség nem maradhat el! :)

2011. nov. 18. 22:08
 6/6 anonim válasza:
Immunrendszererősítés a lényeg!Minden ellen nem oltathatod be magad!Van kisgyermekismerősöm aki pl. a védőoltás miatt majdnem lebénult!
2013. jan. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!