Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes terhes vagyok, itt...

21 hetes terhes vagyok, itt ülök az üzletben egyedül ( munkahely), és rosszullétek törnek rám. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
alapba fejfájással keltem, biztos ezért van hányingerem is, de szédülök is, hideg-meleg érzet.az elöbb átmentem már a szomszéd üzletbe a csajokhoz, hogy ne legyek egyedül mikor elájulok.beszélgettünk párpercet, jobban lettem.visszajöttem, most megint kezdődik!!!
2008. márc. 21. 10:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szólj telefonon a főnöködnek, hogy nem vagy jól és menj haza, ha teheted. Aztán irány egy orvos, vagy feküdj le és pihenj, lehet, hogy csak az időjárás teszi!!!
2008. márc. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vércukrod nem eshetett le?Igyál egy pohár vizet,és egyél is valamit, hátha segít.
2008. márc. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vagy lehet hogy a vérnyomásod esett le nagyon.Sok-sok folyadék,azt max kijön.De tényleg beszélj a főnökkel,hogy ha tudsz menni,akkor inkább menj haza,és lehetőleg ne ülj volán mögé!Egy ájult kismama nagy riadalmat okoz,és neked sem jó.
2008. márc. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ma nemtudok hazamenni.pont ma vagyok egyedül, egyébként hazamennék, nem lenne gond.egy kicsit jobban vagyok, csak a fejem fáj nagyon.mit csináljak?
2008. márc. 21. 11:09
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is kb. így érzem magam most, csak szerencsére még nem fáj a fejem. Szerintem a melegfront teszi. Ülj, amennyit tudsz. Nekem fejfájás ellen jót tesz, ha masszírozom a fejemet. Tudom, elég furán hangzik, de tényleg segít.

26 hetes kismama

2008. márc. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha esetleg csinálnál egy jó kis kereszthuzatot (de nehogy megfázz) lehet, hogy jót tenne! Ilyenkor jó a friss levegő. Gondolom sétálni nem tudnál kimenni egyet....
2008. márc. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
egy fél algopyrint vegyél be nyugodtan, én is azt vettem be, ha rosszul voltam a terhességem elején a munkahelyemen, és az egy fél óra alatt helyretett. Folyadékot igyál, vizet elsősorban, szénsavmenteset bőségesen!
2008. márc. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem szabad sokáig szenvedni a fejfájással mert az már a babának is rossz. Panadolt vegyél be de először csak felet.

Az Algopiryn-ről megoszlanak a vélemények. Van olyan orvos aki ajánlja van amelyik meg nem. A papírján egyébként az áll hogy terhesek és szoptató kismamák nem szedhetik!

Én is szenvedek ma a rosszulléttől. Jön az eső meg a hideg.

Üdv: 23 hetes kismami

2008. márc. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

mindenkinek köszönöm az aggódást és a tanácsokat.

a párom hozott ebédet, de nem akartam enni, mert féltem, hogy úgyis hányni fogok.de belémtömte :)

már tényleg jobban vagyok, a baba is érzi mert végre mozgolódik /egésznap nem hallatott magáról, pedig szokott/a fejfájás tényleg biztos az időtől van, nemsokára mehetek haza és próbálok majd aludni egy kicsit.

boldog babavárást mindenkinek és kellemes húsvéti ünnepeket

2008. márc. 21. 14:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én Babócám sem sokat mozgolódott az elmúlt napokban, nagyon érzik az időváltozást. Ne aggódj! Örülök, hogy azért már jobban vagy! Üdv: 28 hetes kismami.
2008. márc. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!