Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A doktor úr azt mondta, hogy...

A doktor úr azt mondta, hogy nem vagyok 16 hetes az ö korongja szerint! De a védőnőé szerint meg betöltöttem a 16. hetet! A két korong között lehet eltérés?

Figyelt kérdés
És ezért hétfőn kell mennem a AFP-re! Az útlósó mensim az 2011.07.27-én volt meg, és nekem is 16 hét jön ki!
2011. nov. 17. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mensi szerint ma 16 hét, 1 napos vagy.

Hétfőn 16+5 leszel.

Ez még belefér az afp-s vizsgálatba. De amúgy sem lényeges, mert ha pont 16 hetesen mész akkor is adhat fals eredményt ez a vizsgálat. Én 16 hetesen és 4 naposan voltam. Nekem akkor alacsony lett az afp. De nem volt belőle baj.


A dokim amúgy a korongját mindig addig forgatta, hogy néha már szerintem ő sem tudta mit magyaráz.

Azt hiszem nekik a korong a mumusuk. :)


A lényeg, hogy jó ez így, nem mész későn az afp-re, és ha rossz is lesz az eredmény, akkor sem aggódj, mert sokszor csak arra jó az afp, hogy a kismamákra szívbajt hozzon, miközben nincs is baj.

2011. nov. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem aug.4-én volt meg utoljárra, én jövő pénteken megyek AFP-re!Én akkor leszek 16+1 napos!A legjobb 16+2 naposan menni, de nálunk az szombat!Sőt amióta tudjuk a baba nemét, azóta biztos vagyok benne, hogy nem is 18-án fogant, hanem a 14-eiből 15-én!Szóval én is több lezsek már akkor!De nemtöltöm még be a 17-et!

Ne bosszankodj ezen, úgyse tudhatjuk pontosan!


23 hós kislány és 15 hetes pocakbabi anyuja

2011. nov. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Mikor mondták meg neked a baba nemét?

2011. nov. 17. 14:16
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!14+2voltam,mikor hosszabb Uh-tcsinált a dokim,és akkormondta!Pont így felülről láttuka hasát,mega lába közé...Ésnemvolt semmi!Mondta ha kukacos lenne,már látszódna!
2011. nov. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 16hét 3napos voltam AFP-nél alacsony lett a MOM érték.Egyből korongozozz a genetikus(mert oda is továbbított a nőgyógy.,bár a kockázatok is negatívak lettek) is aki megerősítette hogy 16elmúltam és nem előbb vagy később mentem,mert akkor más az eredmény.Mondta a doki is ha baj lenne a növésén látszódna,ezért nem kellett a magzatvíz vizsgálat sem,mer ta genetikus mondta nagyobb lenne a vetélés vele,mint az hogy rendellenesség van a picurnak...Azt hiszem 0,42lett az AFP-m,de azóta is 2hetente nézik a méhlepény és az artéria működését(előzmények miatt 2 vetélés)na meg kis ficánka :) ,de kopp-kopp minden oké és a genetikai uh is rendben volt. Azóta már 25hetes lesz a kiscsaj :) a genetikai uh-n kérdeztünk rá a nemére.Előtte is próbálkoztunk de 20.hét előtt nem is zsokták nézni mert pici és a neme nem egyértelmű.Mindegy Boldog babavárást.De amúgy korong ide vagy oda ez a vizsgálat csak idegességre jó.

2011. nov. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Szilvi01 ***** válasza:
Sziasztok! Nekem is pont most aktuális ez a kérdés. Én hétfőn leszek pont 16 hetes. Kedden 16 hetes 1 napos. Melyik nap menjek inkább kedden?
2011. nov. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szerdán!16+2-re mondják nálunk, hogy akkor a tökéletes!
2011. nov. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szilvi én írtam előtted. A legideálisabb ha pár nap elteliki 3-4 miután betöltötted a 16.hetet és nem pont mikor 16 leszel...csak előbb és utóbb ne :D
2011. nov. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Szilvi01 ***** válasza:
köszi szépen.akkor hétfőn még tuti nem megyek.
2011. nov. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én mensi szerint már 18 hetes vagyok,de uh méretekszerint mosz kezdem a 16 hetet. ÉS a baba méretei szerint kell számolni a heteket,úgy kell menni vizsgálatokra. Mikor hétfőn magánrendelésre mentem akkor azt mondta akkor vagyok 15 hetes. a 12hetes uh-t keddi napon csinálták akkor meg azt írták 12hetes 0 napos...Így csütörtökön megyek jövőhéten kórház szerint 16hetes+2 naposan..Amúgy meg 16 hetes kitudja hány napos:)
2011. nov. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!