Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szólnátok hozzá hogy ha...

Mit szólnátok hozzá hogy ha ugyanazon a napon születne a 2. babátok mint az első?

Figyelt kérdés

Ma vagyok 37+5 hetes.Tegnap voltam dokinál,azt mondta hogy 2 ujjnyira nyitva vagyok úgyhogy figyeljem a fájásokat és magzatvizet nem-e csorog..Ha rendszeres a fájás vagy folyik a magzatvíz akkor azonnal induljunk..

Viszont holnap lesz a lányom 3. születés napja..Igyexem sokat pihenni,nehogy beinduljon a szülés és holnap szülessen meg a pici..Én nem szeretném ha egy napon lenne a szülinapjuk....


2011. nov. 18. 11:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
egyik szobatársam akivel szültem,ő pont aznap szült amikor a kislánya 2. szülinapja volt.ő pont azon imádkozott h aznap szülessen a picije.:)
2011. nov. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekek jobban tudják általában, mikor kell érkezni:)

Nem baj, ha egy napon van, ne törődj vele, ne aggódj ezeken. MInden jót kivánok! sok erőt a kettőhöz, az első 6 hét nehézségeihez!

2011. nov. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

nalunk is esélyes a dolog, ket nap van az utolso menzi kozt :D bar a fiam tulhordtam 5 nappal :)


a kerdesre valaszolva: én kimondottan orulnek neki, tok jo lenne

2011. nov. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 3. lányom születhet a másodikkal egy napon. Én nagyon örülnék neki :)
2011. nov. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A nővéreméknél 1 nap különbség van, szerintem nagyon jó. mi is így terveztük, de nem jött össze..
2011. nov. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nálam 1 nap van menzik közt:)

Lányomat pont 37+5 hetesen szültem..Vele dec. 5-re voltam kiírva most az öcsivel pedig dec.4-re..

Hát majd meglátjuk...Ha jönni akar akkor csak jöjjön..Már nagyon várjuk..:)

2011. nov. 18. 12:10
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Anyum és tesója közt 10év és 1 nap van. Barátnőmék közt 1 év pontosan!!

meglepődnék ha 1 napon születnének:) de még nincs tesó.

2011. nov. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem esik egy napra a gyerekek születésnapja, de az ünnepek egy kicsit kavarodnak. Nagylányom 24-n született, 28-n van a névnapja, így egybe szoktuk tartani neki, ráadásul a hugi névnapja is 24-n van. Öcsi szülinapja egyke időpont. Viszont együtt ünnepli a névnapját Apával és pont aznap született meg a hugi is. Én nem vettem észre rajtuk, hogy bármi problémát okozna ez.
2011. nov. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha egy napon lenne a szülinapjuk, az inkább érdekes lenne és vicces, minthogy rossz.

Páromnak két bátyja van és mindhárman egy napon születtek! Mikor meghallottam, nagyot néztem, de azt mondták, hogy ők ezt élvezték, és most már 30-as éveikben járnak, de a mai napig irtó jó közös bulikat csapunk velük olyankor!

Anyósomék nem tudom, hogy időzítettek, de még soha nem hallottam ilyet és nekem ez tökre tetszik. :)

2011. nov. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki!! Ha meg megkérdeznék, hogy és mennyi idő van a két gyerek között, akkor sem kell matekozni, hanem rá lehet vági, hogy pontosan 3 év. Nekem anyukámmal van majdnem egy év, hónapon a születésnapunk. Mostmár közös tortánk van, összeadom a születésnapok számát és olyan számgyertyát teszek rá. Ez még két gyerekkel ugyan nem tehető meg, de talán jóval később igen!
2011. nov. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!