Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyermek születése után az...

Gyermek születése után az "apa" eltiltható a gyermektől, ha azzal fenyegetve lenne a kicsi testi épsége? A körülmények miatt. Még kismama vagyok.

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
De borzasztó, hogy ilyen emberek is vannak. Szerintem igen eltiltható.
2011. nov. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom igen!Egészen egyszerű!Ne legyen a baba az apa nevén.ennyi.és akkor jogai sincsenek!
2011. nov. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az addig szép és jó, de ha beperel mert tudja, hogy az övé? Mert ezt mondja. Szerintem az nem elég ha én letagadom, hogy az övé. Gondolom kivizsgálják.
2011. nov. 18. 17:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajna úgy van a jogszabály, hogy az apa is kérheti a dns vizsgálatot és ha bebizonyosodik hogy ő az apa akkor neked kell fizetni a költségeket. Attól pedig hogy a te neveden van neki ugyanolyan jogai vannak a gyerekhez (láthatás is akkor is ha nem fizet gyerektartást). Abban az esetben nincs semmi köze hozzá ha ő mond le róla.
2011. nov. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De eltiltatni lehet!!!!! Én tuti nem engednék egy ilyen embert a gyerekem közelébe..
2011. nov. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szóval jobban járok ha beismerem hogy az övé, aztán kérem az eltiltást! Csak nem szeretném ha az ő nevét kapná.
2011. nov. 18. 17:43
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne reménykedj a kutya nem fogja eltiltani, ha bizonyítani tudod, hogy fajtalankodott a gyerekeddel, akkor sem tiltják el.

Ebben sz országban csak akkor érdekes a gyermekbántalmazás, ha pap követi el, mert akkor lehet szidni az egyházat, egyébként senkit.


Az egyik ismerősnek szó szerint elrabolta a gyereket az apa, ott állt az apa háza előtt, nem tudom részletesen a dolgot, de hívta a rendőrséget, bírót, ügyvédet, gyámhivatalt-mindenki mondott valamit miért nem rájuk tartozik az ügy és ennyivel le volt zárva.


De rengeteg ilyen történet van, úgyhogy egy megoldás elbújdosni nagyon messzire, mert nem segít senki és senki nem fogja eltiltani.

2011. nov. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

ha szerencséd van, akkor hülye az apa, és nem jár utána mik a jogai!

mert ugye születéskor (vagy még előtte) nyilatkoznia kell, hogy ő az apa, különben a te neveden lesz a kicsi, ha nem vagytok házasok!


ha bántalmazástól tartasz, menjél el anyaotthonba, ahol nyugodtan megszülheted a gyereket, és jogi tanácsadást is kapsz!

minden jót!

2011. nov. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!