Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35. hét koruli kismamák,...

35. hét koruli kismamák, milyen tuneteitek vannak? Estenkent a sok savtol visszatert a hanyingerem.

Figyelt kérdés
Nem tudok aludni,csak ulve azt is csak hajnal tajt.Mar probaltam haztartasi kekszet ragcsalni,tejet inni,popcornt enni.Kaptam antireflux szirupot is az sem segít.Citrom levet kifacsarom egy pohar vízbe,azt iszom estenkent,mondtak h lugosít.Hat az sem segít.Van meg vmilyen otletetek?Ennek csak akkor lesz vege ha megszultem a kismanomat?
2011. nov. 21. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Ilyen nálam is volt, és csak szülés után múlt el.

Salvus vizet ittál már?

Amúgy, ha semmi nem vált be, akkor kérj dokitól tanácsot. Ő majd felír valamit, ami tényleg segít.

2011. nov. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én Rennie-t szopogatok az ágyban elalvás előtt.
2011. nov. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igaz, én még csak 32 hetes vagyok, de már így is hetek óta küzdök ezekkel a tünetekkel.

Aludni csak félfekvő vagy ülő pózban tudok, a csípőm megfájdul reggelre, alig tudok lábra állni.


Bár, most javulás van annyiból, hogy kb 2 hete Maaloxot veszek be Rennie helyett, mert a Rennie és az összes többi házi praktika nem használt.


Ez jó, lefekvés előtt elrágok egyet, az kitart hajnalig, akkor sajna újra felkelek a savtól, de megint elrágok egyet és alszom reggelig.


Így egész tűrhető, és már alacsonyabba párnám is.

2011. nov. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
EN is ha nagynehezen elalszom ejfel utan tuti 3 korul arra ebredek h szett marja a torkomat a sav.Koszonom a valaszokat
2011. nov. 21. 18:15
 5/8 anonim ***** válasza:

Szódabikarbóna!

Pont most jövök a dokimtól és kérdeztem,hogy lehet-e,mert a Rennie már kb. csak 20 percig hat, de egy kis kanál szódabikarbónával elég sokáig elvagyok.

Azt mondta,hogy lehet!

2011. nov. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Piha csak 20percig?hat az nekem semmi,az alatt nem tudok elaludni.szodabikarbonarol azt hallottam h terheseknek nem szabad.Errol mit tudsz.Aposomnak segít de en nem mertem kiprobalni.koszike
2011. nov. 22. 08:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem két orvos is javasolta a szódabikarbónát! Mondom, a saját dokim is tegnap este azt mondta,hogy mehet!
2011. nov. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Rennie szopogatós egész jó.Mivel a gyomrunk feljebb van ezért ez szülésig elkísér minket a sav.Engem elkísért az elsőnél.Tejterméket csak a nap első felében egyél-igyál különösen tejet.Mióta én így teszem azóta egész elviselhető.Alukálni meg oldalt fekve láközé és pocak alá takarót/párnát gyűrve.32 hetes 2.babámmal.
2011. nov. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!