Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van petezsák de nincs embrio!...

Erika2693 kérdése:

Van petezsák de nincs embrio! Mért?

Figyelt kérdés
5 hetes terhes vagyok és voltam hüvelyi ultrahangon de a doki csak a petezsákot látja ami 13,9mm-es.és az embriot nem látja.most elküldött laborba és annak az eredményét várjuk.szerintetek hanyadik héten látszodik az embrio?És sajnos jelentkezett nálam vérzés,barna folyás,és menstruácios görcsök.És azt lehet hogy tényleg nem lesz babám?ha valaki volt ilyen helyzetbe mint én kérlek segitsetek!várom a válaszokat!elöre is köszönöm.
2011. nov. 21. 16:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hogy nem lesz, elindut a terhesség, de valószínüleg nem fejlődött tovább valamiért. hét múlva már kéne lennie szívhangnak, ha lesz baba.
2011. nov. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem mondta a doki, hogy túl korán mentél? 5 hetes az még nagyon korai!!!!

Én 6+1 hetesen voltam nagyon profi 4d ultrahang rendelőben, és még az ottani csúcsgéppel is alig látott valamit a szonográfus. A "valami" azóta már 2 éves ;)


Ne keseredj el, ne is gondolj rosszra, várj 2 hetet, addigra azért már jobban kialakulnak a dolgok :)

Az én orvosom nem is nagyon nézi meg a kismamajelölteket a 9. hét előtt. (Épp ezért is mentem a második babánál abba bizonyos 4d rendelőbe, mert a munkám miatt kellett papír a terhesség létrejöttéről)

2011. nov. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia!én 6 hetesen voltam Uh-n!csak egy 15 mm petezsákom van meg a hólyag!az orvos azt mondta eddig minden rendben.2 hét múlva kell visszamennem!de nekem még azt is mondta az orvosom, ha mensi ideje körül, esetleg barnázok vagy valami van ami nem élénk színű piros vér, az normális!szóval szerintem nyugi!ott lesz az a baba!ha pedig nagyon élénk színű a vér akkor azonnal menny az ügyeletre!de nem lesz rá szükség!
2011. nov. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ennyi idős terhességnél nálam is csak petezsák volt. 6+8 hetesen voltam, akkor már volt szívhang. Szerintem csak korán voltál dokinál. Nyugi!
2011. nov. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
szikhólyag van?
2011. nov. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 xStefix ***** válasza:

Most nekem is csak akkor látszott már az embrió, amikor már szívhang is volt, 7 hét körül. Előtte 3 hétig minden héten mentem dokihoz, hogy lássák, van-e valami változás, de nem volt.. Már felkészültem, hogy üres "marad" a zsák, de aztán mégse. Nekem is volt akkoriban kis barnázás és keményedés, úgyhogy írtak gyógyszert és MagneB6-ot.

Remélem, minden rendben lesz!

2011. nov. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
túl korai terhesség 6.hétől lesz embrio csak.
2011. nov. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a váloszakat!meg probálok addig meg nyugodni még nem kell mennem.hát remélem hogy igazatok lesz és lesz babánk.mert már nagyon várnánk a kis jövevényt.amugy az nem baj ha már most szedem a magne b6-ot meg az elevitet?
2011. nov. 22. 17:45
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem baj, ártani nem fogsz vele. Remélem, minden rendben lesz!!!!!
2011. nov. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. ja és olyan ba még tudtok nekem segiteni, hogy ilyenkor lehet-e szeretkezni? vagy várjam meg még többet tudunk?
2011. nov. 23. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!