Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korán teszteltem? Csütörtökön...

Korán teszteltem? Csütörtökön voltam beültetésen azota eltelt 5-nap negativ teszt! Mikor csináljam? Vagy felejcsem el mert bíztos nem jött össze?

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 11:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem korán teszteltél, bár nem értek hozzá, de szerintem így van!!!
2011. nov. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ha pénteken megint csinálok egyet akkor az jo szerintetek?
2011. nov. 22. 12:11
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem akarlak elkeseríteni, de ilyenkor még azért nem javasolják, mert a kapott hormonok miatt pozi szokott lenni, és ugye 10-12 nap míg az kiürül.(Bár lehet kevesebb hormont kaptál és már ki is ürült) Nekem is beültetés volt, de én megvártam az időt, csak egy nappal előtte teszteltem. Ikrek és nagyon halvány volt.

Szóval remény van még, csak várj. Jobb egyszer akkor, mint addig elkeseredni és lehet feleslegesen.

Sok sikert!


Egyébként számolj! HA 5 nap telt el, akkor a megtapadás sem régen történt (mert ugye nálunk hamarabb, hiszen már x sejtesként kapjuk vissza), tehát a HCG még csak eztán kezd emelkedni.

2011. nov. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon korán teszteltél. 9 nappal beülti után is csak talán mutatná ki, de van, akinek még a 10. napon se és mégis ott a baba. nehéz, tudom, de türelem :-)
2011. nov. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sztem is várj még egy hetet.
2011. nov. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Túl korai volt a teszt. Próbáld meg a jövő héten.
2011. nov. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nagyon korán teszteltél- elhiszem, hogy ideges vagy, türelmetlen- de nem tudod gyorsítani az időt- ugyhogy nyugi! A hozzáállásod- hogy máris FELETSD el a babát- hát ezt mellőzdt magadból szerintem minél előbb!!

Türelmesen várj egy hetet és csak akkor tesztelj, addig pedig ne gondolj a babás dolgokra- ne görcsölj, mert azzal csak magadnak ártasz!

SZépen nyugodtan, meditálj! Az a legjobb ilyenkor!

és egy hét mulva írjál vissza, hogy mi lett!!

:)

Sok sikert kivánok neked- testvéremék is most kezdtek bele. Majd december elején lesz a leszívás és visszaültetés nekik- ha én jól tudom- de még karácsony előtt túllesznek az elsőn az biztos.

Szorítok!

2011. nov. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!igy fogok tenni!amugy nekem fagyi babákat adtak vissza és nem kaptam semi féle hormonos készitményt,de köszönöm a tanácsokat!
2011. nov. 22. 14:23
 9/14 anonim ***** válasza:
Ehhez az 5naphoz adj még 9-et, és a 14. nap reggelén próbálj egy tesztet! Nagyon drukkolok Nektek, majd írd meg, hogy mi lett!
2011. nov. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Korai volt szerintem is, de általában a 9 nap ott van a halvány csík ha baba van. Nekem 7. napon volt pozi, de ikreket várok és 5 napos embriókat kaptam vissza. A tüszőrepesztő már addigra kiürül, mert az punkció előtt kapod két nappal és vissza sem kell most már számolnod, hiszen teszteltél és negatív lett, tehát az injekció kiürült. Ha pár nappal később pozi lesz, akkor az már tutti baba lesz!!! Drukkolok, és szerintem várj még kb. 4-5 napot, aztán mehet a teszt, kizárólag reggeli első vizelet! Sok sikert!
2011. nov. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!