Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korán teszteltem? Csütörtökön...

Korán teszteltem? Csütörtökön voltam beültetésen azota eltelt 5-nap negativ teszt! Mikor csináljam? Vagy felejcsem el mert bíztos nem jött össze?

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 11:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
köszike!de már mondtam hogy én nem kaptam semmilyen szurit mert én fagyi babát kaptam vissza!
2011. nov. 23. 06:09
 12/14 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, teszteltél újra? van eredmény?

(bocsi, korábban nem olvastam, hogy fagyibabát kaptál vissza)

2011. nov. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
semmi gond azért írtam mert gondoltam hogy nem olvastál bele!igen csináltam péntek délután erös halvány meg ma reggel szintin erös második csik jelent meg!még holnap reggel meg csinálok egyet utána hétfön megyek vissza eredmény hirdetésre!ott is néznek egy tesztet és ha pozitiv uh-vizsgálat!eddig jol alakulnak a dolgok!nem akarom bele élni magam de minden azt mutatja hogy össze jött!!!
2011. nov. 26. 17:10
 14/14 anonim ***** válasza:
Drukkolok neked. Én is "friss" kismama vagyok, alig 7 hetes.
2011. nov. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!