Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha csökkennek a tüneteim...

Ha csökkennek a tüneteim (kevesebb pisilés, nem annyira feszül a mell) az rosszat jelent? Megvannak, csak nem olyan intenzíven, mint a menszi kimaradásakor.

Figyelt kérdés
ápr. 2án volt az utolsó menszim, tegnap voltam dokinál, szerinte 4 hetes és 4 napos vagyok.
2009. máj. 12. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
nincs baj amig nem görcsölsz és vérzel. a tünetek egy idő után enyhülnek aztán más tünetek fognak jönni. derékfájás, nyilalások.
2009. máj. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen!

Nálam sajnos, ha visszagondolok azért egyhültek a tünetek, mert baj lett.

2009. máj. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyik terhességemnél sem volt különösebb jele (a mensi elmaradásán kívül), hogy terhes lennék. Kb a 6.hét körül jöttek az első tünetek, de ezek is mindig változóan.
2009. máj. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát akkor csak reménykedhetek, hogy minden ok lesz és rendben megmarad a baba. :)
2009. máj. 12. 13:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam is sajnos nagyon picit csökkentek a tünetek,mint kiderült nem maradhat meg a baba! De ez nem feltétlenül van így! Majd később is jöhetnek,de örülj ha nincs.
2009. máj. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!