Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azok, akik megpróbáltak...

Azok, akik megpróbáltak valamit tenni a 12. hétig a magzat ellen, hogy ne szülessen meg, de a baba mégis megmaradt, azoknak egészséges babája született?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy megvolt mindene, jól működött minden szerve, tehát úgy mindenestül egészséges volt?

(Erről beszélgettünk ma, és kíváncsi vagyok, van-e valakinek valamilyen tapasztalata...)


2011. nov. 26. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt vagyok mindjárt én. Testileg egészséges vagyok, de amúgy minden el van cseszve. Szülőanyámmal a kapcsolatom is, meg általában minden kapcsolatom. Elhiszem, hogy a gyerek egész életét befolyásolja az, hogy várták, szeretettel fogadták-e.
2011. nov. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

És, akik teát ittak, forró fürdőt vettek, és megszülték a babát, azoknak egészséges lett a babájuk?

Első:

Állítólag engem nagyon várt anyukám, mégsem valami rózsás a kapcsolatunk. Testileg én is egészséges vagyok. Köszönöm a választ.

2011. nov. 26. 20:53
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
erre én is kíváncsi vagyok
2011. nov. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

anyám direkt emelgetett, hogy "elmenjek"

meg amig otthon laktam (18 eves koromig) hallgattam, hogy sajnalja, hogy nem fojtott meg a gyerekagyban


egyebkent 36.hetre szulettem (valszeg az emelgetesek miatt), laza volt az izomzatom, csak nagyon keson kezdtem el jarni


eleg beteges vagyok, nem tudom azert e, meg nagyon erzekeny lelkileg, valszeg tulsagosaan is

2011. nov. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki azon túl, hogy gyerekgyilkos, még sóher is, az megérdemli, hogy valami maradandó károsodása legyen. Mármint a "nőről" beszélek.
2011. nov. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Jesszus!

Köszönöm a válaszokat!

2011. nov. 27. 14:32
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha valaki nem akarja a gyerekét megszülni akkor miért nincs annyi esze hogy védekezik? Ahogy az előttem író is írta, ő rajta csapódott le az anyja hülyesége.
2011. nov. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ismerősöm is ilyen baba volt. Az anyja a terhességgel egyidőben bekattant. Öngyilkossági kísérletek, éhezések, emelgetések meg még ki tudja, hogy mit csinált, hogy elmenjen a gyerek. Majdnem időre született, szerencsére semmi baja nem volt. Felnőttként a terhessége alatt egy kicsit ő is bekattant (addigra már meghalt az anyukája, az egyik öngyilkossági kísérlete sikerült), de úgy tűnik kilábalt belőle.

Normális szülő-gyermek kapcsolat a családjában egyáltalán nincs, ő sem igazán tudja kialakítani a gyermekével...

2011. nov. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 chococa_aath ***** válasza:
hello.. én szinte egész nyáron emelgettem pakoltam meleg vizben fürödtem..nagyon sokat bicigliztem.. és nem ment el szerencsére a baba.. de emelgetni pedig muszály voltam mert senki nem csinálja meg hellyetem a dolgokat.. de eddig semmi baja a kis drágámnak..:)én várom és akartam is de muszály volt..
2011. nov. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. dec. 1. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!