Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az afp eredményem a Mom érték...

Az afp eredményem a Mom érték 2, 00, a szérumban mért érték 73, 0! Jó ez szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy kicsit magas ha jól emlékszem a határértékekre. 2 vagy 2,5 a MOM felső határértéke. Doki mit mond? Nem kell izgulni egyébként legtöbbször nincs semmi baj és ha véletlenül gond van (tudom ez mondjuk nem nyugtat meg) azt látni fogják uh-n mert a magas érték nyitott hasfalra vagy nyitott hátgerincre utal. Különben azt már a 12.hetes uh-n is látni kellett volna ezért mondom, hogy nem szokott már ilyenkor ez gond lenni.
2011. nov. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1.vagyok.

Most néztem utána, 2,5 MOM-ig teljesen jó tehát akkor felejtsd el amit az előbbiekben írtam, tökéletes az eredményed! :)

2011. nov. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, azt tudtam, h a MOM értékem jó, csak azt a szérumban mért értéket nem értettem! Minden jót neked !:)
2011. nov. 28. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!