Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bevált kismama diéta? Vagy...

Bevált kismama diéta? Vagy valami jó kis recept?

Figyelt kérdés

27hetesen plusz 10kg-nál járok és nem szeretném ha túl sok szaladna fel és ma már az orvosom is megemlítette hogy vigyáznom kellene a súlyommal! :o)

Tudnátok nekem ide gyűjteni pár receptet? Köszi!


2011. dec. 2. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Az első trimeszter végére én is 8 kg-ot híztam, iszonyatosan nagy étvágyam és "édességvágyam" volt. De most már nincs olyan nagy zabálhatnékom, és a súlygyarapodásom most megállt, sőt az elmúlt 4 hétben fogytam is. A baba jól fejlődik, nagyobb is kicsit.

Talán ha kevesebb szénhidrátot viszel be és többet mozogsz, pl. sétálsz.

21hkm

2011. dec. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én az első Trimeszterben 2 kg-ot híztam (nem hánytam), majd a másodikban feljött 18 kg.

Szerintem többen mozogj, ha teheted! Én végig feküdtem. Szülés után lement mind. (nem rögtön, hanem 4-5 hónappal később)

2011. dec. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát jógára most fogok jelentkezni! Ez is segíthet valamicskét?
2011. dec. 2. 19:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia. Én ma voltam szülésfelkészítő tanfolyamon. És ott azt mondta a szülésznő, hogy akire könnyen szaladnak fel a kilók, annak hetente 2 nap gyümölcsnap javasolt. Elég morbidul hangzik, de azt mondta megéri. :)

Csak gyümi egész nap. Alma- kivi- mandarin-banán. Mondta, hogy valószínű éhes marad az ember, de másnapra, sok víz kimegy a szervezetből, és ez a kilókon is meglátszik. Én 29 hetes vagyok, és 7-8 kilót szedtem fel, ez elvileg nem sok, de azért én kiprobálom ezt a gyümölcsnapot, mert nekem is jót tesz, a babának is, ha kicsit méregtelenítek. :)

Majd leírom a tapasztalatomat :)

2011. dec. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Szerintem akkor kipróbálom én is! Bár nehéz lesz! :)

Várom a tapasztalatodat!

2011. dec. 5. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!