Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges nem a ciklus,...

Lehetséges nem a ciklus, hanem az UH szerint számolni a terhességet? Mert a ciklusom szerint nagyon pici a magzat. Ezért még nem kell, hogy valami baja legyen, ugye?

Figyelt kérdés
Az utolso ciklusom szerint most kellene a 12hetesnek lennem, de z UH szerint csak 6hetes vagyok, eloszor azt hitte az orvosom, hogy elvetéltem, vagyis megfogodzott a magzat, de nem él, de aztán a 10nappal ezelotti UH szerint nott a pici pár mm.
2009. máj. 14. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nekem is csak uh alapján tudták megmondani hány hetes,mert a ciklusom össze-vissza jött meg.27hetes km.Boldog babavárást.
2009. máj. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam.Meg az UH-os mérethez írják ki a szülés időpontját is.Úgyhogy az az igazi az orvosoknak.
2009. máj. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!