Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes vagyok és kezdem...

34 hetes vagyok és kezdem észrevenni, hogy jobban szeretek egyedül lenni vagy csak a férjemmel. Miért kerülöm a társaságot mostanában?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem a társaságot,de mostanában kevesebb hozzájuk a türelmem. Miért van ez? Na meg kezdődik ismét a fáradékonyság is. Ez ugye elmúlik a szűlés után,remélem mert nem szeretnék senkit megbántani?
2008. márc. 25. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen természetes, én a végére úgy éreztem magam, mint egy 70 éves: már attól fújtattam, ha felmentem a lépcsőn :) Szülés után visszanyered az energiádat, ne aggódj!
2008. márc. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ilyesztően hasonlít arra a kérdésed, amit én kérdeztem volna 1 hónappal ezelőtt ha ismerem ezt az oldalt :)

Nálam ez a társaságkerülés olyan szintre ért, hogy a legjobb barátnőmet nem tudom elviselni a környezetemben. A többiekről nem is beszélek. A páromon kívül esstleg a saját szüleim éstestvéreim lehetnek a közelemben anélkül, hogy 5 perc után ne fuldokolnék. Bár velük kapcsolatban is sokkal türelmetlenebb és kritikusabb lettem. Azt hiszem ez normális, valahogy ilyenkor befelé figyelünk, és minden külvilági zaj, impulzus idegenként és harsogóként hat, bánt minket. Szülés után ez az első hónapban biztosan megmarad, de utána lassan feloldódik, nekem legalábbis ez a tapasztalatom.

Minden jót, és sok sok csöndes meghitt percet kívánok nektek hármasban :)

2008. márc. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,megnyugodtam.Valószínű akkor,hogy nem vagyok bolond.Szegény férjemet sajnálom,neki kell türelmesnek lennie hozzám.Ő sem értette miért van ez velem,hiszen eddig nem így ismert.
2008. márc. 25. 11:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez akkor egyre rosszabb lesz!

15 hetes vagyok, es belebetegedek a gondolatba, h el kell mennem egy baratnom lanybucsujara. Azelott eltem-haltam a tarsasagert, de mar en is inkabb csak a szuk csaladdal erzem jol magam.

Ugy tunik, osztonos dologrol lehet szo.

2008. márc. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 35 hetes terhes vagyok. Én is így vagyok ezzel. Néha bele tudnék halni ha tömegközlekednem kell, vagy mennem kell valahova valamit elintézni. Nincs kedvem gyalogolni, buszozni vagy etrózni. Legszívesebben itthon gubbasztanék! Semmi kedvem semmihez! Ha útnak indulok akkor iit fáj, ott nyom, amott szúr...stb. Fúj...
2008. márc. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!