Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én rossz anya vagyok, ha néha...

Én rossz anya vagyok, ha néha iszom egy kis pohár sört, vagy vörösbort?

Figyelt kérdés

20 hetes terhes vagyok, és ezalatt az idő alatt, talán kétszer fordult elő, hogy ittam egy kis pohár bort, és tegnap, meg ma megkívántam egy pohár sört.

Bár az orvosom azt mondja, hogy ilyen ritkán egyáltalán nem árt, de itt a neten csak azt olvasom, hogy mindenki ellenzi ezt. Kiváncsi lennék egy két véleményre, leginkább várandós nőktől, vagy már anyáktól.( Aki kötözködő vagy sértegető válaszokat szeretne írni, kérem inkább kíméljen meg tőle.)


2011. dec. 4. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem:)
2011. dec. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Néha én is ittam kis vörösbort vagy pár korty sört :) Nyugi, ettől nem vagy rosszabb, mint akik álszentek, sőt!
2011. dec. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én tegnap egy pohár forralt bort ittam, és nagyon jól esett.
2011. dec. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem vagy rossz anya. Terhességem alatt néha én is bele-bele kortyolgattam a férjem sörébe, persze mértékkel!
2011. dec. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is ittam a terhességem alatt. Szeritnem nincs ezzel semmi gond. Sőt, ha majd megszületik a babád, a sör (maláta) kifejezetten jó hatással lesz a tejtermelésre. És bizony én sem mindig alkohol menteset ittam.
2011. dec. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Dehogy! :)

Én is ittam nagyon ritkán egy kis vörösbort vagy sört mind két terhességem alatt. A lányaim makk egészségesek. :)

Nem vagy ettől rossz anya!

2011. dec. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En a noveremet akar naponta/ket naponta is lattam meginni egy deci bort vagy fel uveg sort vagy 1 centnyi felest. A gyerek tok egeszsegesen jott a vilagra, allandoan rohog, es mindenki csodalja, hogy milyen szep es kiegyensulyozott... En is megiszom a "magamet" bar valahogy terhesen annyira nem kivanom, viszont amikor igen, akkor a rosszallo tekinteteken csak nevetni tudok :)... Foleg, ha ferfi...
2011. dec. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek a hozzászólást! Igen én is így vagyok ezzel, mielőtt megtudtuk hogy babát várunk, szinte minden nap ittam egy pohár vörösbort, most viszont nem igazán kívánom, csak tényleg nagyon ritkán, a sört meg igazán sosem szerettem, és azt meg szivesen elkortyolgatom most de azt is nagyon ritkán. :)
2011. dec. 6. 09:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyan én még nem ittam terhesen egy kortyot sem, de megértelek: soha nem kívántam ennyire a vörös bort, mint várandósan! Megveszek érte... Pedig nem vagyok alkoholizálós, igaz, absztinens sem... :)
2011. dec. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!