Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet ez? Ma reggel...

Mitől lehet ez? Ma reggel egyszer csak hirtelen elkezdett fájni az alhasam, nem olyan borzasztóan, de megijedtem.7 hetes és 5napos terhes vagyok. Lehet hogy baj van, vagy csak helyezkedik? Volt hasonlótok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyire fáj és milyen a fájdalmad? Vérzés, barnázás van-e?
2009. máj. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most voltam a mosdóba, semmi sincsen, édesanyám azt mondta lehet hogy helyezkedik bár még csak kb 1cm lehet de lehet nyomhat valamit. nem fáj nagyon csak olyan halovány érzés.Hétfőn voltam ultrahangon minden rendben volt már vert a kis szíve is.régóta vártunk rá, remélem minden rendben lesz
2009. máj. 15. 11:10
 3/9 anonim ***** válasza:

Azért a dokira rácsöröghetnél, hogy esetleg szeretne-e látni.

Nekem is fájt a hasam, mivel a méh nő, nekem olyan tompa fájás volt, olyan izomláz szerű érzés.

2009. máj. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A méhed tágul. Ennyi. A mai napot töltsd pihenéssel. Szerintem a doki is ezt mondaná. Vagy vegyél be magneb6-ot. Az tompítja a terhesség okozta görcsöket, apróbb fájdalmakat!

És mindenekelőtt ne aggódj! Semmi baj!

2009. máj. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Nekem a tegnapom volt ilyen, az estét pihenéssel töltöttem és elmúlt. Kicsit próbáld magad kímélni, nem lesz gond meglátod, csak a méhed tágul Normális dolog teljesen.
2009. máj. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akit nem ért még tragédia, az azt mondja, hogy ne idegeskedj. Velem már megtörtnét, én az tanácsolom, hogy inkább menj a dokihoz feleslegesen, minthogy későn.

Én amikor elmentem a dokihoz, azt mondta, hogy ez bele fér (pici barnázás), aztán másnap műtetem volt.

Nem akarlak ijesztgetni, félre ne érts.

2009. máj. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat.
2009. máj. 15. 11:48
 8/9 anonim ***** válasza:
4. válaszoló vagyok és azt mondtam,hogy ne aggódj, annak ellenére, hogy elvesztettem az előző babámat tehát igenis ért tragédia ( megjegyzem egyáltalán semmiféle fájdalmam nem volt akkor, tehát ez sem jelent semmit). Ugyanakkor azt gondolom, hogy az ember akkor tesz jót, ha nem idegesíti magát mindenen. Természetesen, ha komoly fájdalmak vannak, vérzés, azt komolyan kell venni, de feleslegesen pánikolni nem szabad. Szóval pihenj, ne aggódj és hogyha tényleg úgy érzed, hogy komoly gond van hívd fel az orvosodat! Jobbulást és nyugodt, kiegyensúlyozott terhességet kívánok Neked!
2009. máj. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia,én is jártam így,mint te most.Én is megijedtem,de hál'Istennek hamar elmúlt.Pihenj sokat,akkor nem lesz baj.Sok szerencsét!
2009. máj. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!