Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki szült már Nyíregyházán a...

Ki szült már Nyíregyházán a Jósa András Kórházban? Kinek milyen tapasztalata van az ottani ellátással kapcsolatban? Szobák, ellátás, stb...

Figyelt kérdés
2008. márc. 27. 10:12
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Én 2006-ban szültem. Hát, mit is mondjak! 10-es skálán 5-öst adnék az ellátásra, segítségnyújtásra, nővérekre! A szobák viszont tiszták, a takarítás gyakori! A szobák 3 ágyasak és mindegyikhez tartozik egy zuhanyzó. Ez elég korrekt! Ha viszont nem fogadsz orvost és szülésznőt még a szülés előőtt, nem figyelnek úgy oda rád, ahogy kellene!



Ha nincs fogadott orvosod és szülésznőd, akkor

2008. márc. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én igaz régen szültem ott, 2002-ben, de nem voltm megelégedve.

Bár a szülés jól ment, volt fogadott orvosom, de szülésznőm nem, kaptam babás szobát, 4-en voltunk bent.

A csecsemős nővérek le sem tojták az embert, kihozták a babát, és a másik nővérre hárították azt, amit nekik kellett volna megmutatniuk. (szoptatás, köldök lekezelés). Rám csak az orvosom nézett kétszer, de nővér, az nem.

Még jó, hogy hamar elment az az 5 nap.

Nekem ennyi a véleményem, most Debrecenben fogok szülni.

Boldog babavárást!

2008. márc. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van 6 ágyas és két ágyas szoba. Választhatod, hogy mindig veled legyen a pici vagy 3 óránként hozzák. Természetesen van 1 ágyas is amiért fizetni kell (napi 10.000 Ft-ot). Ezeket a szüléselőkészítőn meg is mutatták. A szobák tiszták és tartozik hozzá kis fürdőszoba (zuhany + wc) is. Az ellátást nehéz őszintén leírni (mivel nem vagyunk egyformák és mindenkinek más az igénye), de elfogadhatónak mondható.
2008. márc. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!