Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet egy buta kérdésem?...

Lehet egy buta kérdésem? Valamit nem értek.

Figyelt kérdés
Nekem szerdán vannak a hétfordulóim. Tehát szerdán leszek 40hetes, de a kiírás péntekre esik ami már 40+2hét. Egy ismerősöm is most vasárnap volt 40hetes,de keddre volt kiírva. Most akkor ez hogy van? Ne nézzetek hülyének de tényleg nem értem.
2011. dec. 21. 00:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Sokat nem számít a kiírt dátum ezzel kezdem.


De nekem a kiírt dátum a hétfurdólónál volt, és van (második gyerek). vagy is csütörtökön van és csütörtökre van a dátum. lehet a doki elírta mikor beírta a kiskönyvedbe.


de a babák 3% szültik csak meg a kiírt napon.

2011. dec. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt!

Ultrahang szerint pénteken volt a hétfordulóm de mivel 2011 június 27-re voltam kiírva ami hétfő volt így aszerint meg hétfőn volt a hétforduló.

Idővel rájöttem,hogy a hétfőt kell figyelembe venni.

Szóval amilyen napra esik a kiírt időpontod azt vedd figyelembe.

2011. dec. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, mert dokik UH szerint veszik, nem menzesz szerint.
2011. dec. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez csak egy időpont amihez viszonyíthatsz, számolgathatsz de nem törvényszerű. Inkább az a véletlen ha a kiírt napon születik a baba. Nekem két gyerkőcöm van mindkettő 38 hétre született de a kiírt időpont szerint 37-re. Persze anno én is számolgattam minden nap fontos volt de nem ezen múlik. Sok boldogságot.
2011. dec. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Bár én uh és mensi szerint is ugyanannyi idős vagyok.

2011. dec. 21. 08:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én még az elején megkérdeztem a védőnőmtől, hogy miért van ez. Ő azt mondta, hogy az orvos úgy számolja ki a szülés időpontját, hogy az utolsó menstruációból visszaszámol 3 hónapot és hozzáad egy hetet, míg az internetes kalkulátorok pontosan 40 hétnek számolják a terhességet. Nekem az internet pont szentestét adta ki, míg a kiskönyvembe 26-a van beírva.

Boldog babavárást mindenkinek!

2011. dec. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!