Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mi vált be terhesség...

Kinek mi vált be terhesség alatti náthára, torokfájásra?

Figyelt kérdés
Lehetőleg ne több ezer ft-os megoldást írjatok!
2011. dec. 21. 17:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Napi egy evőkanál - jó minőségű - méz, mézes-citromos tea, húsleves, gyümölcsök, kamillás inhalálás ( én majd meg fulladtam, de utána sokkal jobb volt ), lándzsás útifű ( Hustensaft ) meg orrspray. Engem a gyógyszerek két hét alatt sem rángattak ki a nyavalyából, de ezek mellett 4-5 nap alatt tök jól lettem :)

36+4 km

2011. dec. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
ja, hogy van még 2 másik??akkor nem csoda, hogy 1 hónapja beteg vagy, hisz nem tudsz egy jót pihenni, plusz a szervezeted is inkább a babával foglalkozik mint veled!Valahogy pedig jó lenne pihenned...nem tudod "lepasszolni" a gyerekeket pl nagyszülőkhöz??Vagy most jön a karácson, gondolom lesz családi összejövetel, a gyerekek el lesznek, te meg vonulj el aludni:))komolyan mondom:)
2011. dec. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Sajnos nem váltak be a házi praktikák:(

Sőt olyan szinten fájt a torkom az éjjel, hogy fél 4-kor felébredtem és nem is tudtam már visszaaludni.

Nemcsak a nappalaim húzósak, de éjszaka sem tudok pihenni:(

Ma irány a doki.

2011. dec. 22. 08:49
 14/21 anonim ***** válasza:

Oscillococcinum+homeogene9 vagy homeovox...

az elsőt sima torokfájásnál veszem be,a másodikat meg ha még be is vagyok rekedve,elmegy a hangom is..

Nekem nem kellett sokat bevennem belőle..

Az oscillo-ból kb ha bevettem 4 adagot..a homeos-okból meg amikor eszembe jut.. :) Nálam nagyon hatásos volt,pedíg én se nagyon tudok pihenni...igaz hogy nekem "csak" egy gyerekem van,de simán kitesz kettőt is.. :)

2011. dec. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

4.válaszoló vagyok.

Tudott valami újat tanácsolni a doki ezeken kívül? Nekem a második babám lesz és az elsővel is ugyanígy voltam terhes és kb.októbertőé beteg voltam. 3 hét betegség 1 hét nyugi, 3hét betegség 1 hét nyugi stb...ez most is így van. Én hétfő óta vagyok úgy, hogy annyira köhögök (főleg éjjel), hogy már majdnem hányok (bocsi) és olyan hajnali 3-tól fent vagyok mert csak köhögök, köhögök. Pedig már párologtatok is meg szedek minden homeós bigyót.

2011. dec. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Homeogene9-et ajánlott a adoki.

2 nap alatt teljesen meggyógyult a torokgyulladásom:)

2011. dec. 27. 08:25
 17/21 anonim ***** válasza:
Köszönöm, az nekem nem vált be sajnos. Èm még azóta is beteg vagyok. Szerintem nekem már antibiotikum kéne normális esetben. :(
2011. dec. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Hát ha így van, akkor szerintem irány a doki!
2011. dec. 27. 08:53
 19/21 anonim ***** válasza:
Én 1 nap 3-4 pohár meleg citromos vizet ittam! Így nem hangzik valami jól, de nekem bevált! :)
2011. dec. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A tuti megoldás nálam a mézes hagyma.

Olcsó, biztonságos és mindig gyorsan segít.

Kicsit bizarrnak tűnhet, de nem rossz, és tényleg hat!

2011. dec. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!