Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mióta állapotos vagyok,...

Mióta állapotos vagyok, állandóan felmegy bennem a pumpa, kifejezetten mérgesnek érzem magam, legszívesebben mindenkihez hozzávágnék valamit, aki hozzám szól. Ez normális? Lehet, hogy azért van, mert sokat émelygek?

Figyelt kérdés
Még a terhesség elején vagyok, 6 hetes. Mi lesz, ha ilyen leszek 9 hónapon át? A Férjem azt mondta nekem, vesz egy boxzsákot. Amúgy extra mosolygós, mindig vidám csaj vagyok, de ezalatt a pár hét alatt mintha kicseréltek volna. A többi terhességi tünettel együtt kezdődött.
2009. máj. 19. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez természetes hogy ilyenkor tombolnak a hormonod és hirtelen hangulatváltozások következnek be nállad, ne aggodj nem mindig lesz ez így...
2009. máj. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok terhes mégis meg tudnék folytani mindenkit főleg anyósomat.

Vicc nélkül dolgoznak a hormonok ez tök normális.El fog múlni.

2009. máj. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is így voltam a 7.hétig most már lecsillapodtak a hormonjaim újra vidám vagyok a fáradság is elmult minden ok lesz nefélj átmegy ez a korszak!10 hetes kismami
2009. máj. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nah, az elején ugyan így voltam. Még a párom sem mert hozzám szólni, mert mindenért lehurrogtam. Sokszor nem tudta szegénykém, hogy mit csináljon, mert ha hozzám szólt, az volt a baj, ha meg nem, akkor meg az. :) Aztán meg nem győztem bocsánatot kérni tőle, amiért néha olyan undok voltam vele. De elmúlik, nyugi. Néha még vannak ilyen napjaim, de már megtanultam kezelni, meg a párom is. :))

21+4 hetes kismami

2009. máj. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem maradsz ilyen a 9 hónap alatt.

Én is nagyon ingerlékeny voltam, néha még mindig az vagyok. Émelygés+fáradtság már önmagában is ingerültebbé tesz és még ott vannak ugye a hormonok, amik egyébként is tetézik ezt.

Nekem elmúlt a többi tünettel együtt úgy 14 hetesen. Most viszont mindenen el tudom sírni magam és olyan dolgokon is megbántódom, amin eddig csak nevettem.

Ez sem sokkal jobb, mint a csapkodás, de legalább már nem ugrok senki nyakának!

Kitartás!

2009. máj. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt az elsö hetekben vagyis kb a 9.ig.majd elmulik,en nem is tudtam az elejen hogy terhes vagyok,nem tudtam mi van velem,aztan vicces volt amikor radöbbentem hogy a baba volt az oka.azota mar szelidebb vagyok...erdekes dolog.most pedig 19 hetesen pont elenkezöje lettem,kedvesebb vagyok mint valaha.talan ez a jokedv es a boldogsag velejaroja
2009. máj. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztatást lányok, nagyon aranyosak vagytok.
2009. máj. 20. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!