Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Masodik babamat varom. Tobbszo...

Masodik babamat varom. Tobbszor hallom, hogy a masodik terhesseggel szelesedik am ki a csipo. Ez igaz?

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

Én az elsővel jól kiszélesedtem, szülés után picit viszament, de már nem lett olyan mint terhesség előtt.


Úgy látom (most így a második babával már a 37. hétben),hogy nem lett szélesebb.

2011. dec. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
attól függ mennyit hízik a kismama. van ismerősöm, aki a 2.babával többet hízott és sokkal nehezebben tudta leadni, de van olyan is, aki direkt nagyon odafigyelt már a 2.nál és annyival jött ki a kórházból szülés után, mint amikor megfogant a baba. ez alkati kérdés is, de nagyon befolyásolja az életmód, táplálkozás.
2011. dec. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a másodikkal majdnem végig tudtam hordani azt a kismamafarmert, amit az elsővel kb 2 hét használat után el kellett tennem, mert nem fértem bele :). Az első körben kedvenc és legkényelmesebb naci meg még most is esik le rólam, pedig közeleg a vége, és az eddigiek alapján ő lesz a nagyobb baba...
2011. dec. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ram nem volt igaz.

Lanykoromban is 90-es csipom volt, elso gyerekkel 25 kilot hiztam, de hamar lement es nem szelesedett ki csipom. Masodik gyerekkel csak 10 kilot hiztm, de csipom maradt. 2 eves a kicsi es jelenleg is 90-es a csipom.

De masom sem lett vastagabb.

2011. dec. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem vékonyabb lett.

Terhességek előtt 90-95-ös csípőm volt (épp attól függött, hogy hány kiló vagyok). Aztán jól lefogytam, most kb 85-ös a csípőm, nincs rajta háj.

Viszont a derekam szélesedett egy picit. Ott sose volt háj, de régen 60-as derekam volt, most meg 64-es, most sincs háj.

2011. dec. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok, 2 gyerekem van 22 hó különbséggel
2011. dec. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!