Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes kismamák hogy vagytok?

17 hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
mekora a pocitok tudjátok már a pici nemét?
2011. dec. 27. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Tegnap meg 17 voltam, ma mar 18, az meg er :)?

Tegnap kemeny volt sajnos a hasam, es ez elegge meijesztett, de kialudtam magam, es ugy latszik minden rendben van. Idegesit, hogy nem tudok a heten ultrahangra menni, pedig kellene, de ugye minden betelt, es csak jan 18-ra kaptam idopontot, az meg mar olyan keso. Nem tudom meg a baba nemet ........ :). Amugy tok sok energiam van, elvezem az elso trimeszteri lefaradtsag utan ez a dompinget :).

2011. dec. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

17+1 hetes vagyok. Jól érzem magam.

Második baba. Már van egy kisfiunk.

Most kislányunk lesz, már kétszer ezt mondták és mi úgy látjuk az ultrahangon.

A pocakom kétszer akkora, mint az első babával ilyenkor.

Már 12 hetesen kismamanacikat hordtam.

Jövő héten megyek megint ultrahangra.

Még nem érzem minden nap mozogni, de most is mellső fali a lepényem, mint az elsőnél.

A kisfiamat 18+3 hetesen éreztem először úgy, hogy onnantól már minden nap jelentkezett, ezt nagyon várom már most is!

És te hogy vagy?

2011. dec. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a 17. hétben vagyok. :) Második baba és és nekem is jóval nagyobb a pocim, mint az elsőnél ilyenkor. Sajnos nem tudom még a pici nemét, 2 hét múlva megyek UH-ra, remélem akkor már kiderül. :)
2011. dec. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!