Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A zötykölődéses utazástól...

A zötykölődéses utazástól bekeményedett a hasam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 hetre autoval kirandulni mentunk, napi 4-5 orat autozunk. A nap vegere mindig bekemenyedik a hasam a rossz - katyus uttol. 11 hetes vagyok. Magneziumot szedek, mit tegyek meg?
2007. júl. 27. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pihenj minél többet, sok zöldség, gyümölcs.

Seduxen tbl.- val ki lehet egészíteni a gyógyszerelést, de előtte célszerű orvos tanácsát kikérni.

A Seduxen segít, hogy minél többet tudj pihenni, kevesebbet keményedjen a hasad.

2007. júl. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ajánlanék semmilyen nyugtató hatású gyógyszert sőt egyáltalán semmilyen gyógyszert!Mivel a magzatra nagyon rossz hatása van!

Magnézium pezsgőtablettának izomlazító hatása van ezért ezt szokták ajánlani a has bekeményedésére!És sok-sok pihenés!!!

2007. júl. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a seduxen,vagy bármilyen nyugtató gyo´gyszer árt a baba´nak.pláne seduxent ajánlani,a nagymamám is ezt szedi,és totál kiüti öt.

Sok zöldség,gyümölcs,este,vagy amikor tudod,po´cold fel a lábad,e´s pihenj,pihenj.....

2007. júl. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
A Magne B6 tabletta is nagyon jó! Nyugtató semmiképp! Az sem a babának, sem a mamának nem előnyös.
2007. aug. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!