Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valaki akinek pajzsmirigy...

L1981 kérdése:

Van valaki akinek pajzsmirigy problémája van (alulműködés) és gyógyszerezés ellenére elvetélt (esetleg többször is)? Tudnátok egy jó és alapos orvost ajánlani? Mindegy hol van!

Figyelt kérdés
Sajnos már a 2. vetélésemen vagyok túl, most 20 hetesen, ezt megelőzően 10 hetesen vesztettem el a babákat. Pajzsmirigy alulműködésem van, Letroxot szedek (25 mikrogramm) és a terhesség alatt jó volt a TSH-m. A korszövettanból csak annyi derült ki, hogy valamilyen gyulladásom volt, amitől a burok megrepedt és elfolyt az összes magzatvíz. A diagnózis chorioamnionitis acuta. ! A dokik nem mondtak semmit,6 hónap múlva próbáljuk újra, de ilyen bizonytalanságban nem akarom. Köszi
2012. jan. 1. 20:40
1 2
 11/11 anonim válasza:
konzilium.hu Solymosi doki. Pontosan beállított végig a terhesség alatt, most a 2. babánkkal is ő koordinál, nagyon profi. Egyszer voltam a rendelésén, akkor is sok időt szánt ránk, minden kérdésünkre alaposan válaszolt, nagyon kedves volt. Ráadásul egy csomó alapvető dologra felhívta a figyelmünket, amit eddig sehol nem hallottam, pedig addigra már 4 helyen is kezeltek és rettenetesen kész voltam már a rengeteg várakozástól, türelmetlen dokiktól, attól, hogy a legalapvetőbb infokat sem mondták el, ( pl h 200 fölötti TSH esetén ne tervezzünk még babát...). És azóta az 1. alkalom óta elég, ha felhívom, mikor megjött a véreredmény, és szuperül működik, nem kér érte pénzt, ha nem tudja felvenne visszahív az asszisztense, és elmondja, h hogyan módosítsam az adagomat a doki útmutatása szerint. Ha jól tudom, neki van a legnagyobb klientúrája Magyarországon. Több barátnőm is hozzá jár, egyikük szintén végigcsinált vele egy terhességet, és negyon meg van vele ő is elégedve. Udvarias, pontos doki, és nagyon nagy tudású. Érdemes átböngészni a honlapját is!!!
2015. máj. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!