Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes körüli kismamák, ti...

27 hetes körüli kismamák, ti hogy vagytok? Csak én vagyok ennyire pocsékul?

Figyelt kérdés
Az orvosom sok pihenést javasolt. Rengeteget alszom, hetek óta borzasztóan fáj a derekam, nem múló hugyúti bacim van, amire csak tőzegáfonyát kell szednem. Laborok jók, baba rendben, méhszáj zárt, mégis már lassan alig tudok mozogni a hasamtól és fáj minden porcikám. :( Más is van hasonlóan? Vajon természetes ez? 3. babám várom, az első kettőnél nem volt ilyen. 27 hkm
2012. jan. 2. 00:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Én az 1. babámat várom, nincs nagy tapasztalatom. Nem tudom, hogy normális-e? Én 27 hetes vagyok. Már a 10. héttől fájnak az utolsó csigolyáim hanyatt fekvéskor, annyira, hogy nem bírok 2 percnél tovább a hátamon feküdni. A hasam kb.20 héttől fájdogál, néha erősen szurkál. De szerintem ezek még beleférnek. Én még dolgozom, így pihenni nem sokat tudok. Az a lényeg, hogy a babád jól van és, hogy zárt a méhszáj. Kitartást neked! Már csak 3 hónap van:)
2012. jan. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

25 hetes és pár napos vagyok. Teljesen kész vagyok, idegileg fizikailag stb. A lányom korábban született 6 héttel ezért most úgy vigyáznak rám mint a hímes tojásra. Minden héten injekcióra járok a kórházba. Most múlt el a hüvelygyulladásom de most úgy érzem egy kicsit fel vagyok fázva. Alig bírok aludni, fáj a hátam néha keményedek, folyton csak aggódok és számolom a napokat. Ezektől a 20as hetektől féltem félek nagyon, mert aki már megjárta a koraszülött osztályt az tudja mi forog kockán. Állandóan csak a nődokihoz mennék legszívesebben hogy zárt vagyok e. Csak az éltet hogy csütörtökön mehetek hozzá és elsírhatom a valós vagy már lehet hogy csak beképzelt bajaimat.

A legjobb az egészben hogy mióta terhes vagyok a kislányom 4 hetente beteg, de nem kicsit és mindig elkapom.

2012. jan. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy írtatok. Lassan tényleg eltelik ez a néhány hét, addig is sok erőt és kitartást Nektek és persze azutánra is.
2012. jan. 2. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!