Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14-15 hetes kismamák, hogy...

14-15 hetes kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

2012. jan. 2. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én 15 hetes vagyok, itthon vagyok táppénzen. Köszönöm jól vagyunk :) Olyan ételeket eszem, amiket terhesség előtt ritkán vagy soha. De nincs az az őrült kívánósságom. A hangulatingadozásoknak is vége. Reggeli émelygéseim meg sosem voltak. A régi nadrágokat már 8 hetesen kigomboltam magamon, most nem lehúzott cipzárral sem tudom hordani. Szépen látszik a pocakom. A picur szép nagy. A 13. héten 79 mm volt. Azóta nem mérték. Jövő héten megyek a 16. heti vérvételre. Érdekelne engem is hogy mi van a többi kismamával! :)
2012. jan. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Koszonjuk, mi is jol vagyunk! :) Az elejen csak faradtsagot ereztem, es egy kis ideig nagyon erzekeny volt a mellem, valamint nagyon puffadtam, mara mar nincs tunetem, max. neha feszul vagy szurodik a hasam. Miota babat varok, mar ketszer voltam nagyon megfazva, sokat kohogtem, de remelem a babanak semmi baja. Egy hete voltunk uh-n, akkor minden rendben volt, picurka mozgolodott, ulomagassagot mertek, az 72 mm volt. Mar elkezdett noni a pocim, koran reggel is mar latszik, ebbol gondolom, hogy nem puffadas mar! :) Egyre energikusbb vagyok, ma is mar 10 orara kitakaritottam a lakast, es az ebedem is mar keszen van. :) Delutan arra gondoltam, megyek nezelodni, vasarolgatni. Nem dolgozom, ugyhogy rengeteg idom van. Most mar ha valami nagyon jot meglatok, a babanak is megveszem :) Minden jot Nektek! Boldog Babavarast! :) 14 hkm
2012. jan. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösz lányok a válasz :) Én 14+5 hkm vagyok, én is hasonlóan érzem magam, mint ti. 2 hete mérték a babámat, akkor 71mm volt és nagyon eleven :) Igazából nekem is elmúltak a nagyobb tünetek, a mellem sem fáj már csak viszket esténként, a pocakom szépen nődögél, tegnap pont sikerült hánynom egyet, de egész terhességem alatt talán ez volt a 4. alkalom, szóval a rosszullétek csak elvétve kínoznak, mint eddig is. A puffadásom is jócskán alábbhagyott és pisilni sem 3 percenként rohanok, hanem csak 20perc- fél óránként :) Én is nagyon meg voltam fázva 1hete, nagyon köhögtem és náthás voltam, de lázam nem volt. A lustaságom megmaradt sajna, de próbálok erőt venni magamon, mert már embertelen mennyit alszom és pihizek :) 2hét múlva megyek vizsgálatra, már alig várom!!! Minden jót nektek!!
2012. jan. 3. 14:13
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja és köszi, hogy írtad a has feszülést és szúródást, mert mióta betöltöttem a 14.hetet azóta érzem ritkán és enyhén. Nem aggaszt, mert remélem növekszik a babánk és a méhem. Én ennek tudom csak be, mert a fájdalomtól és a görcstől messze van. Amikor a 11 hetet töltöttem, akkor is ezt éreztem, és akkor 2 napig tartott...dehát most azért már nagyobbra nő a baba :))
2012. jan. 3. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!