Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap cukorterhelés! Mit...

Holnap cukorterhelés! Mit ajánlott ma ennem, ami nem nagyon tornázza fel a cukrom? Alma, narancs, mandarin, kivi? Vagy mit ajánlotok? Gondolom a süti tabu most, pedig olyan helyesek a konyhába a tányéron 25 hkm

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 08:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

Én semmi extrát nem csináltam előtte 1 nappal!Már nem emlékszem mit ettem, de az biztos, hogy nem fogtam vissza magam!:) Ha nincs semmibaj a cukroddal, akkor a mai süti semmit nem jelent.

Csak holnap kell éhgyomorra menned.

1 éves kislány anyukája

2012. jan. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem is kell semmi extrát. Egyél rendesen, mint eddig is, nem kell megvonni semmit sem.
2012. jan. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Csak volt olyan kismama a környezetemben, aki azt javasolta, hogy legalább 1 héttel a cukorterhelés előtt ne egyek édeset. Na hát tudjátok ki bírta ki :)
2012. jan. 3. 09:11
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen mindegy, hogy mit eszel egy héttel előtte. 8-10 órával a vérvétel előtt ne egyél semmit, ennyit kell tenned.
2012. jan. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én előtte nap vacsorára nem ettem szénhidrátot. Se kenyeret se cukrosat, se semmit némi zöldségfélén és húson kívül. Ez volt a hetedik cukorterhelésem (nem egy terhesség alatt), és ez lett a legjobb. A többinél én is elhittem, hogy mindegy mit eszel előző nap.
2012. jan. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Azért mindegy, mert ha tökéletes az eredményed, akkor is tökéletes lesz, ha előtte tortát eszel kólával. Én is tapasztalatból írom. :))
2012. jan. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Mármint persze nem közvetlenül előtte, hanem előtte való nap. :D
2012. jan. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam, hogy előtte való nap :) nekem végülis eddig 4,0 mmol volt a cukrom, hátha most is jó lesz sőt szerintem tuti. :) csak félek hogy visszajön az a lötty :(
2012. jan. 3. 09:49
 9/17 anonim ***** válasza:
48%

Mindegy mit ettél este, reggelre úgyis üres lesz a gyomrod.

MAx a cukros lötty jönne vissza!

Én is féltem tőle,de nem volt vészes!

Így utólag tudom miért! :)

Jéghideg volt a víz amivel el volt kutyulva.

Húzóra megittam,nem volt rossz,habár finom sem,de bacardi kólát képzeltem a helyére :))))))

2012. jan. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A lötty nagyon-nagyon furi ízű, de ha teszel bele pici citromlevet, akkor nem lesz olyan vészes. :))) Én s félek, bár nekem ez még 3 hét múlva esedékes, mert még mindig tudok öklendezni olyasmitől, amit nem kívánok... :) De lassan már hozzászoktam, a pozitív teszttől számítva ez van. :)


21 hkm

2012. jan. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!