Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek első tehresége lején...

Akinek első tehresége lején semmi tünete nem volt, de a 2. terhességénél, émelygés, hányinger, cicifájás, undor illatoktól/szagoktól, álmosság volt, azonos vagy pont másik nemű lett a babád?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Na nekem pont így volt, mindkettő kisfiú lett :)
2012. jan. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ó,akkor gondolom kicsit csalódtál? :)
2012. jan. 5. 15:41
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Elsővel egész nap hánytam, második terhességnél mindent kihánytam és infúzióra jártam, harmadik babánál meg szinte alig vagyok rosszul. Fiúk.

Nem csalódtam, mindegy, hogy milyen nemű, csak egészséges legyen.

2012. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Első gyerek: szuper terhesség, kicsit fáradékony voltam az elején, de még a 39. héten is festettem a nappalit, pörögtem.

Második: most vagyok félidős, és amit el tudtok képzelni, minden tünetet produkáltam (már a nemvárt előtt 1 héttel hányingerem volt, a mellem még most is fáj).

Mindkettő csajszi!!!

És nagyon örülök, hogy lányaim lesznek :)

2012. jan. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 limaia ***** válasza:
100%

Elsőnél semmi gond,gyönyörű könnyű terhesség,kislány lett.most a másodikkal,kezdettől hányinger,savtúltengés,nyitott méhszáj,majd leszakad a hasam,streptococcus b fertőzés,majd gomba,már mennék szülni nagyon!szóval teljesen ellentétes a kettő,és ez a baba is kislány lesz!

36 hetes kismama

2012. jan. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is éredekel. Elsőnél semmi, kislány. Másodiknál a 10-ik hétig semmi, utána émelyés, hányinger, szédülés, a 12-ik heti vizsgálat reggelén rókakoma, de pár nap múlva elmúlt. Még nem tudom a nemét, majd megírom kb 5 hét múlva. :)
2012. jan. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, nem nem csalódtam, fiút szerettünk volna másodiknak is :) Van egy nevelt lányom is, így mindkét nem teljes a pasiuralom :)
2012. jan. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
akkor nekem úgy tűnik,hogy ha különböző két terhesség akkor ugyanolyan neműek lesznek,ha pedig ugyaolyanok akkor különböző neműek :DD
2012. jan. 6. 13:26
 9/9 anonim ***** válasza:
69%

Első terhesség iker fiúk.Minimális tünet, álmosság..talán étvágytalanság eleinte,de végig aktív voltam, 34 hetesen óriási pocival vezettem,39. héten szültem,flottul ment minden.Most 5 év után kismama vagyok ismét, émelygés,hányinger,undor,álmatlanság,pattanás..nagyon nehezen viselem.Pedig előzőleg azt mondták duplán kapok "féfihormont " :-D

Nem tudni ki van a pociban 8heteske vagyok.

2012. jan. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!