Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » H a SOTE II-n fogadott doki...

H a SOTE II-n fogadott doki nélkül szülök, mire számíthatok? Normálisak lesznek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 23. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ott szültem,de ha nincs ott a fogadott dokim,akkor már a burokrepesztés előtt kiszaladok a világból.

Volt olyan kismama,aki 16 órát vajúdott,míg nagyon alacsony lett a baba szívhangja és ezután tettek vele bármit is.

A szülésznő flegma volt,az anesztes doktornő nem különben (császáros voltam)és az őrzőben dolgozó nővéreket hagyjuk is.

Tisztelet az egy kivételnek...

10 hós kicsi fiú anyukája

2009. máj. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Én fogadott dokival szültem ott tavaly!Szülésznőt nem fogadtam,de maximálisan meg voltam vele elégedve.A szobánkban volt egy anyuka akinek szintén nem volt fogadott dokija,és neki minden ok volt!szerintem attól függ,hogy ki az ügyeletes!

Miért nem fogadsz nődokit?

2009. máj. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt fogadott dokim, mégis 13 óra elteltével hívták csak fel! Addig mozdulatlanul feküdtem a vajúdóban CTG-hez kötve (egyszer engedtek felkelni WC-re), amúgy le se sz.rtak.

Én legközelebb szülésznőt (is) fogadok, az biztos!

Legyen szerencséd az ügyeletesekkel (nekem nem volt)!

Üdv: 7 hós baba anyukája

2009. máj. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Harmadik baba lesz, úgy érzem eddig egyik fogadott dokim sem "érte meg" a pénzét. Hamar ott voltak, éjjel indultak meg a szüléseim és mindkettő ahogy beértem a kórházba, 15 percen belül ott volt és végig velem. Nem is ez a gond.

De sok az a 130-150 ezer ft amit a terhesgondozás és szülés miatt elkérnek. Van már két gyermekünk, inkább rájuk költeném, amennyiben problémamentes lesz végig a terhességem.

Ha havi fél millióból élnék, akkor is sajnálnám ezt a pénzt a dokitól. Szerintem irreálisan sokat kérnek azért a havi 15 percért és a szülésért.

2009. máj. 24. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!