Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ez a nyákdugó? Barnás...

Lehet ez a nyákdugó? Barnás nyúlos valami. és ha az kijött akkor mikorra várható, hogy beindul a szülés? 37hetes km

Figyelt kérdés
2009. máj. 23. 17:57
 1/5 A kérdező kommentje:
a múlt héten már nyitva volt a méhszájam 1 ujjnyira de a baba még nem fordult be sajna ezért készített fela doki programozott császárra.
2009. máj. 23. 17:59
 2/5 anonim ***** válasza:

attól, hogy ez kijött, még nem biztos, hogy megindul a szülés, ne aggódj! inkább a fájásokra figyelj, ha azok is vannak, akkor várható. addig nincsen, de most már még óvatosabban a zuhanyozással, fürdeni semmiképpen ne fürödj már szerintem. és azért pakolj össze:-) Boldog Babázást!

Egy 8 hós kisfiú anyukája

2009. máj. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi;)

még annyit elfelejtettem,hogy a szemáremcsontom annyira fáj,hogy alig bírok menni.

2009. máj. 23. 18:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 37 hetesen és 2 naposan reggel távozott a nyákdugó (barnás-rózsaszínes nyúlós-kocsonyás izé) és én este már szültem is. Pontosabban császár volt nekem is farfekvés miatt. Programozott lett volna két héttel később, így viszont sürgősségi lett belőle.
2009. máj. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legfeljebb 2 hetet mondanak. A csontfájás nem számít, nekem 4 hete megvan, 40-et kezdem most.
2009. máj. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!