Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Molnár vezetéknévhez tudnáto...

A Molnár vezetéknévhez tudnátok nevet ajánlani? Még nem tudom a baba nemét, de várok lány és fiú nevet is. A kislányom Fruzsina.

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Donát,krisztián,Bulcsú.Szerintem ezek jók!
2012. jan. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ildikó, Tibor
2012. jan. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fiam Molnár Hunor,Csenge lett volna ha lány.4 hetes most
2012. jan. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi:) várok még ötleteket:) Én is Csengét szerettem volna adni,de páromnak nem tetszik:(
2012. jan. 8. 13:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Eszter
2012. jan. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi is azok vagyunk, (mármint a vezetéknév) és szerintem -egyáltalán nem elfogultságból, de- minden név nagyon szépen hangzik hozzá. Nekem nagyon tetszenek az alliteráló M betűs nevek mellé, azzal úgy még szebben cseng. Pl.: Molnár Martina, Molnár Martin, Melitta, Melinda, Marcell, Márton.... ;)
2012. jan. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Molnár Marcell és Molnár Míra :)))
2012. febr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Engem is Molnár Fruzsinának hívnak.:)

Fiúnak nekem tetszik a Molnár Máté, Molnár Gergő.

Lánynak pedig Molnár Zsófia, Molnár Loretta, Molnár Johanna.

Remélem segítettem.:)

2012. jún. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Vagy esetleg még a Molnár Norbert, Molnár Zoltán, Molnár Dóra, Molnár Levente, Molnár Tímea.:)
2012. jún. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Molnár szerintem egy mély hangrendű, komoly név. Ezért én egy vidáman csengő nevet adnék hozzá. Például Eszter, Emília, Evelin, Bettina... A fiú névnél szintén. Benedek, Bence. Bár nekem, ha fiam lett volna, Csanád lett volna, pedig a mi családnevünk is mély hangrendű, és komoly.
2012. júl. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!